• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sana diyecek sözüm yok artik sayin zuhal müzik

ROLAND GW 8

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland gw 8
Değerli roland gw 8 kullan arkadaşlar 2011 yiliyla zuhal müziğin yaptirmiş olduğu rtimleri inaninki alete yüklediğime bin pişman oldum bune kardeşim ya ayip yapmayin böyle ritimler biz istemiyoruz eğer böyle olacaksa yapmayin zaten bunun için adam gibi çalişan 3,4 tane adam var bari bunlari bu işten soğutmayin sayin zuhal müzik yaptirmiş olduğunuz ritimleri siteye koymadan önce sizden ricam kendiniz bir dinleyin eğer siz beğenirseniz ozaman insanlara sunarsiniz insanlari bu kadar pasife almayin sanki insalarin üstüne gülermiş gibi önlerine siradan birşeyler yapip koymayin iş olsun torba dolsun misali çok ayip bi tür işler kimseye zarar vermez sadece size zarar verir unutmayin keskin sirke küpüne demişler birakin bu işleri yapmayin öyle adamlar varki adamin elinde bir klavyesi bile yok ama başka programlarla rtimler hazirliyor örnek olsun size durun daha sayayim ozaman .keşanli mustafa.sinan.mürhen.katip.değerli arkadaşlar eminim onlarda bu konuda benim gibi sessiz kalmayacaklardir..yazdiğim bu isimlere de sonsuz tşekkürlerimi sunuyorum .zuhal bundan sonra yayinlacağin hiç bir rtimini kilavyeme yüklemeyeceğim .....

Cevap: Sana diyecek sözüm yok artik sayin zuhal müzik

İndirdiğim ritimlerden bazılarını begendim. Mesela pop- çft- roman -..akompanyeler güncel seslerle modern yazılmış... Hepsini indirip denedinizmi...

Ben indirmedim ve denemedim roland gw 8 isimli üye arkadaşimiz sanirim baya sitemli aslinda biryerde hakli ama yapacak birşey yok bilmiyorum rtimleri indirip deneyen üstadlar size bu konuda sanirim destek olurlar ben yinede emeğe saygi derim bilmiyorum ritimlerin kalitesini çünkü sizlerde biliyorsunuzki roland gw8 yaklaşik 100 adet ritim aliyor userine o yüzden kendi çalişmalarim var kilavyemde şuanda onunla uğraşiyorum inşallah zamanla birşeyler aşilip güzel şeyler çikar ortaya ne diyeyim kardeşim.kolay gelsin...

En güzel ritimleri bu konu altında topladım. Şimdiye kadar yayınlanan tüm ritimlerden seçmedir. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

kesinlikle katılıyorum zuhal müzik lütfen ritimler için gerekli hassasiyeti göster çünkü ritimlerde çok aşırı zil ve benzeri sesler var varyazyonların herhangi birisinde olsun ama her varyasyonda şınnnh şınnng ziller bir yatım sesler çifte tellilerde bas davul sesleri zayıf ben daha öncede yazdım ritimleri sevmediğimi eminim zuhal bu ritimleri dinlememiş klavyemi çok seviyorum mükemmel bir org gw8 ama ritimler çok eski zamamlara hitap ediyor günümüz müzik beğenisinden uzak kusura bakmayın

ben tekrar yazıyorum dostlar kusura bakmayın enson bu gün zuhal diye indirdiğim ritimler kurtuluş9-8,popzhl,rumba falan tam bir ayıp toplam 12 ritim koymuşlar bazı arkadaşlar emeğe saygı diyor da saygı görürsen saygı sergilersin o ritimler oyuncak orglarda dahi yok başkada diyecek söz yok roland firmasının kendisi bu işi takip edip ürünü türkiye gibi önemli bir pazarda ne hallerde...ben klavyemden çok memnunum gw8 müthiş ama ritimleri naş arkadaşlar zuhalden ayrı olarak çalışıp bize katkıda bulunan paylaşan diğer dostlara duacıyım ellerine sağlık haklarını helal etsinler

bana sanki şu sitede çıkan setin satılması için başkalarına çamur atılıyor gibi geldi.

bana sanki şu sitede çıkan setin satılması için başkalarına çamur atılıyor gibi geldi.

bravo gerçekten,müthiş bir tespitte bulundunuz gerçekten...!
sorması ayıp bu tespiti nasıl yaptınız öğrenebilir miyiz acaba?
neden insanları da siteyi de zan altında burakıyorsunuz ki?
böyle bir yorumunuz varsa dahi bu yorumu kendinize saklamalısınız.burada hitap edilen kişi Zuhal Müzik, ve bildiğim kadarıyla bunlar set değil,Zuhal Müziğin bedava paylaştığı ritmler eleştirilen...
Sitede satılan set zaten parayla,kimse almak zorunda değil, tıpkı Zuhal Müziğin ritmlerini kullanmak zorunda olmadığı gibi...

Ch.

ritimler tam bi rezaletti bu rezaleti zuhal müziğin telafi edeceğine inanıyorum saygıılar

Yaa çemkiren arkadaşlar beğenmiyorsanız daha iyisini yapıyorsunuzdur yapında kullanalım.Enazından adamlar yapılan çalışmaları ücretsiz yayımlıyolar.Ben Ömer arkadaşımızın ritimlerini kullanıyorum ve pek çok arkadaşım kullanıyo.Beğenmedim ritimler üzerinde edit yapıyorum baştan ritim yazmama gerek kalmıyor yani Ömer arkadaşım temeli yapıyo bende istediğim gibi düzenliyorum.ama bunu yapabilmek için biraz müzisyen olmak lazım.Bence burada bu konuyla ilgili vakit harcayacağına müzisyenliğini geliştirecek bir şeyler yap senin ve seni dinlemek zorunda kalan insanlar için daha hayırlı olur

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri