• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sana diyecek sözüm yok artik sayin zuhal müzik

Cevap: Sana diyecek sözüm yok artik sayin zuhal müzik

Değerli roland gw 8 kullan arkadaşlar 2011 yiliyla zuhal müziğin yaptirmiş olduğu rtimleri inaninki alete yüklediğime bin pişman oldum bune kardeşim ya ayip yapmayin böyle ritimler biz istemiyoruz eğer böyle olacaksa yapmayin zaten bunun için adam gibi çalişan 3,4 tane adam var bari bunlari bu işten soğutmayin sayin zuhal müzik yaptirmiş olduğunuz ritimleri siteye koymadan önce sizden ricam kendiniz bir dinleyin eğer siz beğenirseniz ozaman insanlara sunarsiniz insanlari bu kadar pasife almayin sanki insalarin üstüne gülermiş gibi önlerine siradan birşeyler yapip koymayin iş olsun torba dolsun misali çok ayip bi tür işler kimseye zarar vermez sadece size zarar verir unutmayin keskin sirke küpüne demişler birakin bu işleri yapmayin öyle adamlar varki adamin elinde bir klavyesi bile yok ama başka programlarla rtimler hazirliyor örnek olsun size durun daha sayayim ozaman .keşanli mustafa.sinan.mürhen.katip.değerli arkadaşlar eminim onlarda bu konuda benim gibi sessiz kalmayacaklardir..yazdiğim bu isimlere de sonsuz tşekkürlerimi sunuyorum .zuhal bundan sonra yayinlacağin hiç bir rtimini kilavyeme yüklemeyeceğim .....

Roland GW8i bazı nedenlerden dolayı satmak zorunda kaldım.yanınlanan ritimleri deneme imkanım artık maalesef yok.o yüzden yorum yapamıcam. Roland GW8i türk sesleri ile ve V2 olarak kullanıyorsanız bunu Zuhal Müziğe borçlusunuz.gönül isterki Roland GW8e teknik olarak müdahale edilsin ve kapasitesi arttırılsın.şu aşamada yeni ürünü beklemelisiniz.Roland GW8in kapasitesi belli.

Moderatör tarafında düzenlendi:

murhen senin muzik kulagın on numara senin gibi hocayı kızdırdılarsa ama biliorsun gw8 de ritim yazılıor en iyisi kendin yazman yetenekli adam sın bosver kafanı da takma

Çamurcu arkadaşlar,setçi arkadaşlar icraatlarınızı 4000 gözle bekliyorum hala bi numaranız yok.

Çamurcu arkadaşlar,setçi arkadaşlar icraatlarınızı 4000 gözle bekliyorum hala bi numaranız yok.

:D :D hocam cvb yazma yazma stiliniz çok komik amma güldüm beee,ALLAH ta seni güldürsün :D :D

Yaa çemkiren arkadaşlar beğenmiyorsanız daha iyisini yapıyorsunuzdur yapında kullanalım.Enazından adamlar yapılan çalışmaları ücretsiz yayımlıyolar.Ben Ömer arkadaşımızın ritimlerini kullanıyorum ve pek çok arkadaşım kullanıyo.Beğenmedim ritimler üzerinde edit yapıyorum baştan ritim yazmama gerek kalmıyor yani Ömer arkadaşım temeli yapıyo bende istediğim gibi düzenliyorum.ama bunu yapabilmek için biraz müzisyen olmak lazım.Bence burada bu konuyla ilgili vakit harcayacağına müzisyenliğini geliştirecek bir şeyler yap senin ve seni dinlemek zorunda kalan insanlar için daha hayırlı olur

valla ben de mevcut ritimlerdeki beğenmediğim herşeyi kendim değiştiriyorum hatta daha da ileri gidiyorum : rolandın eski ritimlerini çevirip kanal kanal baştan kendim türk vurmalı çalgılarını atıyorum.hatta yamahadan çevirip kullandığım ritimler de var, temel olunca üzerine koyması çok da zor olmuyor.

Ya arkadaşlar ne kadar gereksiz ne kadar boş şeyler okudum şuan aklim almadi mürhen sana birşey söyleceğim allah aşkina neden bu insanlar gw 8 v2zuhale borçlu yada olsunlar bakin zuhal bu kilavyeyi satacaksa bunu yaperken insanlara kolaylik sağlamak zorunda çünkü bunu sunarken tamemen ticari boyut düşünmemek gerekir sonra anlamadiğim birşey daha neden insanlar çamur atsinlar birilerine eğer bir satilacaksa insalar çikar setini star alan alir almayan almaz sonra bakiyorumda burada insanlar kendi fikirlerini sunarken hemen birileri tarafindan çok sert tepkilere maruz kaliyorlar bence buna bir an önce bir önlem alinmasi lazim sonuçta burasi bir paylaşim formu arkadaşlar lütfen birileri birşeyler yazarken laf olsun torba dolsun diye yazmasin herkesin fikrine saygi duyulmasi lazim saygilarimla....

Abhaklisin abi sana katiliyorum boşver abi sen takma senin gibi adami kizdirmasinlar sen lazimsin gw 8 kullanan neyle karşilaşacaği belli değil abi neyseki sizin gibi değerli üstadlar var ayrica roland gw 8 adli arkadaşmin yazdiklarinda hakli olduğuna inaniyorum ayrica senden bir ricam olcak abi şöyle rolnad gw 8 eyakişacak dolu dolu bir pop halay ritimi istiyorum abi beni kirma ne olursun inanki şöyle gümbür gümbür bir ritim bulamadim öyle bir rtim olsunki abi herkes görsün sinan üstadin roland gw 8 bombasini roland gw 8 yakişir bir ritim olsun abi beni kirma şimdiden teşekkürlerimi sunarim bekliyorum abi

roland gw8 bence gayet saglam bi klavye ama harcaniyo gibi geliyo bana;) ortada camurluk taslik bi olay yok... ben bu siteden hickimseyi tanimiyorm ki kimsenin ekmegine yag sürmek istemem , kimseyede camur atmak istemem... ortada bi gercek varsa saklanmasina gerek yoktur... bana sorun zuhal müzigin yaptigi roland gw8 ritimlerine 10 üzerinden kac verirsin ? ben size söyliym, sifirin altinda sifir (0)!

Ya arkadaşlar ben fikrimi yazdim saolsun sinan abi benim düşüncelerimi dile getirmiş ama ben yinede bir açiklama getireyim neden bu kadar takildiniz buna ben doğruyu söyledim arkadaşlar ritimler beş para etmez kabul etsin bunu zuhal müzik işine gelen kullanir işine gelmeyen kullanmaz ben kullanmiyorum kullanmayacağimda bu kimseye birşey kaybettirmez ama burada yorumlarnizi yazarken ne yazdiğini sizde bilin sinan abinin dediği gibi boş muhabbetler bunlar dostlar ...

Roland a elveda korg a merhaba demenin zamani şimdi kanimca

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri