• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sana diyecek sözüm yok artik sayin zuhal müzik

Cevap: Sana diyecek sözüm yok artik sayin zuhal müzik

ritmler kötü olabilir beğenmeyen de kullanmaz ben gw 8 kullanıcısı değilim pa80 kullanıyorum ve beğenmediğim bi set warsa kullanmam olur biter yani adam yapamamış ya uğraşmamış der geçerim adama sen niye bu seti düzgün yapmadın arkadaş diye hesap sormak aklımdan bile geçmez herkese saygılar

Ya arkadaşlar ne kadar gereksiz ne kadar boş şeyler okudum şuan aklim almadi mürhen sana birşey söyleceğim allah aşkina neden bu insanlar gw 8 v2zuhale borçlu yada olsunlar bakin zuhal bu kilavyeyi satacaksa bunu yaperken insanlara kolaylik sağlamak zorunda çünkü bunu sunarken tamemen ticari boyut düşünmemek gerekir sonra anlamadiğim birşey daha neden insanlar çamur atsinlar birilerine eğer bir satilacaksa insalar çikar setini star alan alir almayan almaz sonra bakiyorumda burada insanlar kendi fikirlerini sunarken hemen birileri tarafindan çok sert tepkilere maruz kaliyorlar bence buna bir an önce bir önlem alinmasi lazim sonuçta burasi bir paylaşim formu arkadaşlar lütfen birileri birşeyler yazarken laf olsun torba dolsun diye yazmasin herkesin fikrine saygi duyulmasi lazim saygilarimla....

bu konuyu msndeyken uzun uzun konuşalım abi olur mu?

abhaklisin abi sana katiliyorum boşver abi sen takma senin gibi adami kizdirmasinlar sen lazimsin gw 8 kullanan neyle karşilaşacaği belli değil abi neyseki sizin gibi değerli üstadlar var ayrica roland gw 8 adli arkadaşmin yazdiklarinda hakli olduğuna inaniyorum ayrica senden bir ricam olcak abi şöyle rolnad gw 8 eyakişacak dolu dolu bir pop halay ritimi istiyorum abi beni kirma ne olursun inanki şöyle gümbür gümbür bir ritim bulamadim öyle bir rtim olsunki abi herkes görsün sinan üstadin roland gw 8 bombasini roland gw 8 yakişir bir ritim olsun abi beni kirma şimdiden teşekkürlerimi sunarim bekliyorum abi

iyi gaz vermişsin bana ama gelmem şaka şaka sitede çok değerli üstadlarin yazdiklari rtimler ve setler var mürhenin yapmiş olduğu settede sanirim istediğin ritimler mevcuttur ayrica bu rtim istediğinin en yakin zamanda buraya eklerim ozaman işine yarayacak arkadaşlar buradan indirebilirler burad herkes çok iyi şeyler yaptiğina inanyorum saygilarim

Mürhen arkadaşımıza,Zuhal Müziğe ve GW8 için çalışan bütün arkadaşlara sonsuz saygılar.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri