• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık 15 günlük faturalı roland bk5 or

• Konbuyu başlatan seymen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 6K
Cevap: satılık 15 günlük faturalı roland bk5 or

valla anlamadım gitti ben piyanist değilim aldık bir bk 5 satmak istedik konu nerden nereye gıttı meyankoliğe attığım linki paylaşmış alın bakın buda tutku müzik güncel ilanı 3000tl yazmış v2 plus millet araştırmadan eleştiri yapmayı çok seviyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşım çok temiz full ketron xd9 plus4 pattern ramli cihazım var. takas düşünürsen üsütünü nakit veririm burda da ilanım var uyarsa haberleşelim..

saolasın ustam ama ben ketron düşünmüyorum alsamda senden bunun gibi kullanamam 2 gün sonra satarım eğer düşünürse nakitte kırarım biraz fiyatı

ilanımız günceldir..

bu bursa hamitlerdeki arkadas senmisin

evet benım..

Seymrn kardesim ben v2 plus var senin makina ile ayni evden cikmamis faturali herseyi var..usb..ayaklik..canta v.s..bende evde hobi amacli caliyorum 5-6 aylik..bi bk5 e you tubede biraz bakayim. Takas yapariz ..

ilan günceldir...

seymen kardeş msj atmıştın takas için pa 500 üm temiz ev aleti bilecikteyim numaramı msj olarak attım sana ara görüşelim

selam Bk5' i yeni gw8 ile takas etmeyi düşünürsen konuşabiliriz...gw8'i menü kolaylığı,estetik yönden çok seviyorum..ama tek sorun ..derslerde hoparlör ihtiyacım oluyor..sınıflarda zaten priz diye bir şey yok..birde iki çoğaltıcı ile uğraşmak..priz tahtadan uzak yerde oluca..probem oluyor...istemeyrekte olsa Bk5İ düşünmeye başladım...Arkadaşlar..GW 8 İle Bk5 Takas etmek isteyen Olursa ..haber verirmisiniz...teşekkürler..

selam Bk5' i yeni gw8 ile takas etmeyi düşünürsen konuşabiliriz...gw8'i menü kolaylığı,estetik yönden çok seviyorum..ama tek sorun ..derslerde hoparlör ihtiyacım oluyor..sınıflarda zaten priz diye bir şey yok..birde iki çoğaltıcı ile uğraşmak..priz tahtadan uzak yerde oluca..probem oluyor...istemeyrekte olsa Bk5İ düşünmeye başladım...Arkadaşlar..GW 8 İle Bk5 Takas etmek isteyen Olursa ..haber verirmisiniz...teşekkürler..

ben roland istemiyorum eğer kullanabilseydim bunu satmazdım çok yabancılık çektim birde zaten piyanist deiğilim org evde ölece duruyor ben ona o bana bakışıyoruz akşamları :) :D