• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Yamaha A2000 - 15 Günlük - Sıfır

trigovina

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha A3000
Satılık Yamaha A2000 - 15 Günlük - 2900 TL

Org satılmıştır arkadaşlar. Konu kapanabilir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık Yamaha A2000 - 15 Günlük - Sıfır

usta naptın yav kız gibi alet satılırmı şimdi durduk yere.. :)

hayırlısı olsun esasında saund olarak iyi bir alet özellikle inceledim, size tavsiyen cihazı biraz daha denemek kullanmak olacaktır. yeni bir şarkı çıkarda önce kulağa hoşgelmez yaa sonradan güzel parçaymış dersiniz bu mevzudan aynı öle emin olun.. yinede karar sizin hayırlısı olsun..

Dostum merhaba...

Ben sana dememiş miydim ; "SX3000"den sonra alışamazsın diye :eek:

Hayırlısı olsun.En kısa zamanda satman dileklerimle...

Selâmlar...

Valla bende A2000 ile SX3000 arasında karasız kaldım. Tercihim SX3000 den yana olacak çünkü A2000 henüz tam hazır değil. OR700 V2 plus gibi hazır olsaydı A2000 düşünebilirdim.

pa800 al üstad :) arada çok bi fiyat farkı yok

Dostum merhaba...

Ben sana dememiş miydim ; "SX3000"den sonra alışamazsın diye :eek:

Hayırlısı olsun.En kısa zamanda satman dileklerimle...

Selâmlar...

Bahri Hocam merhaba, ben bunu bilerek aldım zaten.. Ama şunu söyleyebilirim ki sound hariç kesinlikle sx3000'den daha iyi. Bu cihaz üzerinde çalışılacağı için de ben geleceğini açık görüyorum. Satmak için acelem yok. Satsam da alacağım alet Audya 5 olacağı için problem yok.. Aletin üzerindeki davul kitleriyle yapılacak ritimler bu cihazı inanılmaz bir yere taşıyacak buna eminim..
Saygılar

Valla bende A2000 ile SX3000 arasında karasız kaldım. Tercihim SX3000 den yana olacak çünkü A2000 henüz tam hazır değil. OR700 V2 plus gibi hazır olsaydı A2000 düşünebilirdim.

Hocam her ikisini kullanmış biri olarak sana tavsiyem kesinlikle A2000 alman. Sx 3000 sound olarak çok iyi ancak önü kapalı ve teknolojisi eski. İlla SX3000 alıcam diyorsan Audya al. Biraz pahalı ama değer.. Ben o sebeple A2000'i satıyorum..
Saygılar

Hocam her ikisini kullanmış biri olarak sana tavsiyem kesinlikle A2000 alman. Sx 3000 sound olarak çok iyi ancak önü kapalı ve teknolojisi eski. İlla SX3000 alıcam diyorsan Audya al. Biraz pahalı ama değer.. Ben o sebeple A2000'i satıyorum..
Saygılar

ben bu fikre katılmıyorum daha önce or700 kullandım ve a200 ile arasında pek fark yok sadece yazılımsal bir iki yenilik dışında kasa klavye tamemen aynı ve lavyesi çok kötü bir hafta içinda tıkıtı sesleri gelir 3 ay sonra gevşer cacık olur
teknolojiden bahsetmişsiniz pa80 hiç aklınıza gelmiyormu ne teknolojisi pa80 de sx3000 kadar bile teknoloji yok ama iş yapıyor yamaha a1000 nin bile yazılımsal elektronik teknolojisi pa80 ve sx3000 den daha iyidir malesef müzik sektöründe iş yapan özellik aletin sound kalitesidir ayrıca sx3000 şu anda malzeme kalitesi ve sağlamlık tuşe kalitesi olarak tartışılmazdır ben yamaha a1000 ve sonrasında or700 aldım kullandım gerçekten kullanımı çok kolay ve zevkli aletler bunlar a2000 ninde öyle olduğu şüphesiz sx3000 nin şanssızlığı malesef işten anlayan birazcık prof kişilerin elinde olmamasıdır bunu kullanacak kişi hiç olmazsa kendi ihtiyaçların karşılayacak bilgi beceriye sahip olmalıdır ve bu yüzden bu aletin hakkı yeniyor ve sx3000 almayı düşünen arkadaşlar bunu dikkate almalıdır hem sonradan satamazsınızda piyasasıda yok acemiler zaten almaya cesaret edemez etmemelidirlerde bunun için müşteri potansiyeli zaten azalıyor.....benimde en sevdiğim konular bu org kıyaslamaları cevap yazmak güzel oluyor:)
bu arada bende benim baba sx3000 nin yanına bir yedek alet almayı düşünüyorum a2000 olabilir seneye nasıl olsa fiyatı 2000 liraya falan iner:)

bu arada sound çıkışı ile alakalı bir fıkra var ya vücuttaki organlar en önemli organın kendisi olduğunu söyleyince g..t kendini sıkınca hepsi pes etmiş işte orgtaki soundda böyledir bir alette sound yoksa hikayedir o orgla ancak evde müzik yapılır trigovina arkadaşımızda belirtiyor zaten sounduna alışamamış yani beğenmemiş bütün mesele bu işte

Moderatör tarafında düzenlendi: