• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Yamaha A2000 - 15 Günlük - Sıfır

Cevap: Satılık Yamaha A2000 - 15 Günlük - Sıfır

Valla Ben kararsızım sizden kararımı netleştirmenizi istedim lakin görüyorumki sizin yorumlarınız beni dahada bir kararsız kıldı :) sonuç olarak şöyle diyebilirmiyiz SX3000 de alsam A2000 de alsam pişman ommam demi ? O zaman bu hafta sonu almaya gidiyorum artık iki aletide yakından dinleyeceğim hangisi olur bilemem ama hangisi olursa olsun beğeneceğimden eminim sizin yorumlarınızdan bunu çıkardım ikiside güzel alet.

Hocam, evet her ikisini de canlı dinlemenizi tavsiye ederim. Ama şunu bilmenizi isterim ki ketronun ikinci eli çok zayıf.. Son karar yine sizin.
Saygılar

ketron veya yamaha alınıp satılmasının bana bir faydası yada zararı yok keşke kimse ketron kullanmasa tek ben kullansam benim için daha iyi çünkü benim kimseden ritim program yardımına ihtiyacım yok kendime lazım olanı yapabilecek bilgim var kullandığım aletinde para etmesi piyasasının olması önemli değil ben sx3000 ni alırken zarar edeceğimi bilerek aldım istesem pa80 alırdım 2500 lira verdim çünkü önemli olan benim zevkim memnun olmam bu arada da ritim yok diyenlerede ritim yapıyorum aslında hiç gerekte yok ben sadece tecrubelerimi paylaştım org konusunda oldukça bilgim var zevkler ve renkler tartışılmaz diyerek konuyu bağlayalım bence
ve a2000 satışını güncelleyelim hayırlı satışlar

Düşünenler kesinlikle kaçırmamalı.Daha ne olsun ; çok iyi fiyat...

Güncel kalsın...

Gerçi ne ile takas düşündüğünüzü yazmışsınız ama ben genede affınıza sığınarak tan bir öneride bulunmak istedim.

Eğer Or-700 V1 TR ile takas düşünürseniz bende de sıfır kutusunda bir org var üstünü vererek takas yapabiliriz.

Hayır düşünmüyorum derseniz mal sizin saygı duyarım. Size hayırlı satışlar diliyorum Saygılarımla,

Teşekkürler Hocam..
Sadece Audya 5 ile takas edeceğim. Ya da bunu satıp Audya 5 alacağım.
İlan Güncel Arkadaşlar..