• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sayın can bey

emreyusuf55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
SAZ
Sayın can bey belki söylediklerim size yanlıs olabilir ama ben aradakı farkki ögrenmek istiyorum cip taktırdım ama ben orgta hic fark göremedim benmi bilmiyorum yoksa bana takılan malzemedemi sorun var sadece ritim bankki cogalmıs turk ritimleri ile baskada bir sey olmamıs size cipli ritimler dosyasını gonderiyorum bu ritimler bende teneke gibi cıkıyor buyurun sizde bakın ritimlerdemi sorun yoksa benim orgtamı sorun yoksa bendemi ritmler

Cevap: Sayın can bey

merhaba,

ses teneke gibi çıkması için genel eq ayarları bozulmuş olabilir.normalde ses teneke gibi çıkmıyor.eğer çıksaydı şu an 3025 adet a1000tr benim başımı ciddi anlamda ağrıtırdı.
aksine gün be gün projelerimi destekleyenlerin sayısı artıyor.
bu konuyu çözebilmemiz için cihazı görmem gerekiyor ama önce komple fabrika ayarlarını geri yükleyip bir deneyin derim.eğer düzelirse tekrar yükleyeceğiniz user ve reg.lerin içindeki ayarları denetleyin veya düzenleyin.
ayrıca o ritimleri mehmet doğdu ustad ve ekibi yaptı.o dönemde daha iyileri yoktu ama bugün için aynı şeyi söyleyemem.o proje 2005 yılına ait.daha sonra başka bir çalışma yapılmadı.
a1000 ve a1000tr arasında gerçekten fark göremiyorsanız beni bırakın,hiç kimse size bu konuda yardımcı olamaz.aralarındaki fark:
26 adet arabic ses silindi ve yerine türk enstruman sesleri yüklendi
80 adet türk ritmi yüklendi
türkçe help ve kullanım menü ilave oldu
demo şarkılar ve istiklal marşı ayrıca türk bayrağı ilave edildi.
hatırladıklarım bunlar kusura bakmayın 7 yıl önce yaptım bu projeyi ama bu güne kadar hiç bir allahın kulu teneke yakıştırması yapmamıştı.
sadece bu döneme hitap etmiyor ve hepsi bu.
bu aletler bize genellikle bayilerden geliyor ve modifiye ediliyor.kullanıcılardan direkt olarak pek gelmiyor çünkü gerçekten güncelliğini yitirmiş özellikleri var ve güncellenmesi de artık mümkün değil çünkü içinde değişmesi gereken çipler artık dünya piyasasında hiç bir yerde bulıunmuyor. bende de olan sayıyı belirtmiştim.ya 3 yada 4 takım kaldı.
diyecek başka bir sözüm yok ama cihazı sizinle birlikte bir dinlemek isterim.getirin bir gün hem çayımı için hemde alet hakkında konuşalım.

bencede sizin dediginiz gibi birgun sizleri aletle ziyaret etmektir baska caresi yok ustaddan bilgi almak her zaman iyidir verdigin bilgiler icin tskler

bencede sizin dediginiz gibi birgun sizleri aletle ziyaret etmektir baska caresi yok ustaddan bilgi almak her zaman iyidir verdigin bilgiler icin tskler

can abi saglam merak etme kardes en agır elestiriyi ben yaptım can abiye ama sonra utandım saund 100 de 1 milyon fark eder iyi incele yadaaletin baska arızası olabilir

can abi saglam merak etme kardes en agır elestiriyi ben yaptım can abiye ama sonra utandım saund 100 de 1 milyon fark eder iyi incele yadaaletin baska arızası olabilir

ustadım ben giden paraya bakmam o benim icin hic birsey gidene uzulmem ben sadece aradakı farkı bulmak bilmek istiyorum cipten sonra da hic birsey degisiklik görmedim o ebebten yazdım elbette ki ustadları elestirmek haddimize degil