• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sayin can başar bey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMRE_53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A2000 PLUS EMO USB
SAYIN can başar bey or 700 tr v2 için harcadıgınız emekler için çok teşekkur ederım öncelikle benım size bır sorum olucak or 700 için v3 cıkma olasılıgı varmı bırdse bende v2 var orjinal bu alete özel sesler listesi yapsam böyle bir çip yapabilirmisiniz yani kişiye özel sadece ses çipi ritimlerde sıkıntı yok ritimler çok güzel olursada kaç tl ye olur dışardan bir şey yuklenmedigi için bunu sadece siz yapabilirsiniz tesekkur ederim... iyi çalışmalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Sayin can başar bey

böyle bir imkan olursa bende seve seve almaya hazırım, drum kitlerde ve seslerde biraz eksiğimiz var

valla kardeşim drum kitler olmuş hemde mukemmel olmuş onlara diycek birseyim yok ama şöyle bi roland e40 klarnet e70 tenor birde söyle güzel bir elektro güzel bir karadeniz tulum cok güzel olcak

can bey cevabınızı beklıyorum

Or 7oo v2 kapalı bir alet ben Can beyle geçen Cuma günü sohbet etme imkanım oldu aletle ilgili bir çok şey anlattı ancak bunları yapmak içinde maddi desteğin şart oldugnu anlattı en basidi sağsol pitchbend hazır oldugnu maddi desteğin olmadından sözetti.Drumkitlere gelince or 7oo v2 kapalı bir alet ve dışarıdan drumkit smple sesler ayrıca yüklenemiyor.Aslında Korg a göre ucuz olmasının en büyük sebebide budur yoksa alet güzel dilediginiz gibi ritimlerle editleyip oynayabiliyorsunuz ve kolayda bir alet.

bende biliyorum dısardan bır sey yuklenmedıgını sadece bır ses cipi yapabılırmı onu sordum

bu konuya henüz bir cevap vermek istemiyorum ama yakında bütün v1 ve v2 modellerini ilgilendiren bir açıklamam olacak lütfen sabırlı olun.

tesekkur ederım sabırsızlıkla beklıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...