• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sayın roland türkiye

torukmakto

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland BK-5or&roland g-1000
sayın roland türkiye sizden bir isteğim olacak.biliyorumki tüm bk5-or kullanıcılarıda bunu istiyor..ben yıllardır hep roland kullandım.one touch olayında ritm başına atanan ses sayısının yeni yazılımda dört ten en az sekiz sese çıkarımasını diliyorum sizden..eğer mümkünse bu konuyu değerlendirin.yeni bir update ile bu sorunun hallolacağını umut ediyorum.dört ses oyun havalarında belkide ,ama slov repertuarlarda yeterli gelmiyor.ben piyanist şantörlük yapıyorum.benim durumuda olanlarında bana katıacağını düşünüyorum.olur yada olmaz bir cevap bekliyorum sizden..çünkü listelerden ses aramak çok dikkat dağıtıyor..saygılarımla.mustafa bayram..

Cevap: Sayın roland türkiye

valla mustafa abi ögle birsey mümkün ise harika olur gercekten bu istegine katiliyorum ...

arkadaşa katılıyorum yeni bir os ile bu iş halledilir:)

yapilabilirse guzel olur fakat dezavantajida su dur.her ritim icin 8 farkli ses kaydetmek ve hangi sesin nerde oldugunu hatirda tutmak zor olabilir.alternatif dusuncem numerik tusuna fonksiyon ekleyerek 0-9 arasindaki banklara 10 tane ses kaydederek one touch ve 10 lu performans listesi arasinda numerik tusu ile gecis yapilmalidir.

yapilabilirse guzel olur fakat dezavantajida su dur.her ritim icin 8 farkli ses kaydetmek ve hangi sesin nerde oldugunu hatirda tutmak zor olabilir.alternatif dusuncem numerik tusuna fonksiyon ekleyerek 0-9 arasindaki banklara 10 tane ses kaydederek one touch ve 10 lu performans listesi arasinda numerik tusu ile gecis yapilmalidir.

aynen bu alternatifte işimize yarar..sürekli roland kullandığım için user program tarzında beklentim oldu..buda işimizi görür..bunada katılıyorum..saygılar..

cunku numeric tusu ve ozelligi ya cok az kullaniliyor yada hic kullanilmiyor hocam

Bu arada eski bir roland sevdalısı olarak benim de nacizane bir tavsiyem olacak Roland yetkililrine; Tempo düğmeleri buton değil de tekerlek olursa daha kullanışlı olacaktır. bk 5'in büyük eksiği..

sayın roland türkiye sizden bir isteğim olacak.biliyorumki tüm bk5-or kullanıcılarıda bunu istiyor..ben yıllardır hep roland kullandım.one touch olayında ritm başına atanan ses sayısının yeni yazılımda dört ten en az sekiz sese çıkarımasını diliyorum sizden..eğer mümkünse bu konuyu değerlendirin.yeni bir update ile bu sorunun hallolacağını umut ediyorum.dört ses oyun havalarında belkide ,ama slov repertuarlarda yeterli gelmiyor.ben piyanist şantörlük yapıyorum.benim durumuda olanlarında bana katıacağını düşünüyorum.olur yada olmaz bir cevap bekliyorum sizden..çünkü listelerden ses aramak çok dikkat dağıtıyor..saygılarımla.mustafa bayram..

Benim gibi yapabilirsiniz her ritimden ikişer tane kaydedin ve her ritmin one touch seslerine ayrı sesler yükleyin her ritim için sekiz adet sesiniz olsun...

yıldırım şahin abimiz..şu an sizin dediiniz gibi yapıyoruz mecburen..ama yine de yeni bir os bekliyoruz roland tr den..one touch en az 8 ses olmalı .ancak buşekil verim alabiliriz..yada katip arkadaşımızın önerisi..makul bi cevap bekliyoruz roland tr den .saygılar..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri