• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sayın roland türkiye

Cevap: Sayın roland türkiye

Valla hocam geçmiş konularda one touch seslerinin 10 adet olması için çalışmaların olduğunu okumuştum bekleyeceğiz başka çare yok...

inşallah sabırla bekliyoruz..hayırlı çalışmalar..

Bende diyorum one touch yaptıktan sonra bu 4 tuşa neden istediğim sesi atayamıyorum :)) Sabahtan beri bununla uğraşıyorum boş yere. Meğer ritim başında gelen 4 sese mahkum muşuz :)) Ayrıca yeni gelecek olan yazılım ile 4 sayısı 10'a çıkarılacak bilgisi geldi. Konuyu'da böylece hortlatmış olalım :) Ama güncel nihayetinde hortlatmak sayılmaz.

Marta bi şey kalmadı zaten hocam sorda yeni güncellemeyle bu sorunu da çözüyor roland :)

Bende diyorum one touch yaptıktan sonra bu 4 tuşa neden istediğim sesi atayamıyorum :)) Sabahtan beri bununla uğraşıyorum boş yere. Meğer ritim başında gelen 4 sese mahkum muşuz :)) Ayrıca yeni gelecek olan yazılım ile 4 sayısı 10'a çıkarılacak bilgisi geldi. Konuyu'da böylece hortlatmış olalım :) Ama güncel nihayetinde hortlatmak sayılmaz.

Hocam ritimle beraber gelen 4 adet ritmi değiştirebiliyorsunuz o konuda bir sorun yok.Performanstan bir ses seçin,one touch tuşuna basılı tutun 1-4 arası birisini tekerlek ile seçin ve write tuşuna basın o tuşa atnır o ses.Biz bu 4 sesin 8 yada 10 a çıkarılmasını istemiştik...:)))

saygılar..

bence en güzel performans kullanım şekli g-800 / e96 ya aitti. one touch, sts gibi özellikler benim için hala bomboş.

Anladım. Çok sağolun. O zaman güzel. Yeni güncelleme ile bir şarkıda 10 enstrüman kullanırken şekilden şekile girmeyeceğiz o zaman..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri