• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(SAZGRUBU) 3 Ay Sizlerden Ayrı Kalacağım

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Sevgili dostlarım daha önce de satış ilanlarımdan da deyindiğim üzere köyde ev yaptıracağım gerçi malzemeyi satamadım ama gene kararım karar :D

Yaklaşık üç ay gibi bir süre sizlerden ayrı kalacağım bu süre zarfında gene kalbim hep sizlerle olacak 15.06.2010 tarihinde köye yolcuyum inşallah. İmkanım olursa net e her girişte gene tabiki sizleri ziyaret edeceğim şimdiden sizleri özler gibiyim kendinize iyi bakın ve Allaha emanet olun Sonsuz sevgilerimle,

Cevap: (SAZGRUBU) 3 Ay Sizlerden Ayrı Kalacağım

SAZGRUBU) 3 Ay Sizlerden Ayrı Kalacağım

Hocam agustosta avsadayim malzeme alicam diye gel beklerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sn. Nejat Levent üstadım yetişirsem neden olmasın. Saygılarımla,

Kolay gelsin abicim...

Çok fazla özletme kendini üstad gözümüz net sayfalarında kalmasın :) memleket neresi bu arada bize çokmu uzak?

abi iyi yolculuklar sana allah kolaylık versin

Öncelikle Allah kolaylık versin sevgili üstad. Biraz yorulacağın bir iş ama aynı zamanda zevkli. İnşallah her şey istediğin gibi olur. Yine zaman buldukça net'e girersin sanırım. Bol şans.

Of of offffffff şu yazlık ev sevdası beni adeta öldürdü :D İstanbul'u özledim, sizlerden ayrıyım şimdi ilçe ye geldim hemen size bir merhaba diyeyim dedim yazlık evimin kaba sı yeni bitti 2 katlı dübleks tarzı bir ev oldu biterse sizleri ağırlamak var sırada :D Gerçekten sizleri çok özledim sizlere kavuşacağım günleri iple çekiyorum galiba Bayram dan sonra da enaz bir 20 gün sürer. Sonsuz sevgilerimle,

kolay gelsin abım allah yardımcın olsun kaza bela vermesin

Çok fazla özletme kendini üstad gözümüz net sayfalarında kalmasın :) memleket neresi bu arada bize çokmu uzak?

Çetin üstat memleket Tunceli bir ay sadece pilan proje ve imar durumu izniyle uğraştım köy yerinde ilk kez böyle bir uygulama gördüm ve beni bayağı yordu dilerim sonrası hayırlı olur Sonsuz sevgilerimle,