• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Selam arkadaşlar gw8 roman ritimlerine doyacak!!!!

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
öncelikle tüm trakya müzik ailesine selamlar korg lardan ve yamahalardan converter yaptığım setimi bitirmek üzereyim ağırlıklı olarak baterilerden oluşan izmir romanları vardır isteğe görede ritim paylaşabilirim varsa yorumlara atın biter bitmez demo yapıp ritimlerle atacam vatana millete hayırlı olsun:)) saygılar... ;)

Cevap: Selam arkadaşlar gw8 roman ritimlerine doyacak!!!!

Şimdiden teşekkürler kardeşim...Beklemedeyim...

Demoları bekliyoruz

gw8cilere hayirli olsum sinan orgu degistirmedinmi hala

bende almayı düşünüyorum gw8 2.klavye olarak ama korg gibi pratik değil o kafamı karıştırıyor ...

bende almayı düşünüyorum gw8 2.klavye olarak ama korg gibi pratik değil o kafamı karıştırıyor ...

Evet üstad, hatta keşanlı mustafa hocamız hepsini tek tek kalem kalem yazmıştı sahnede negatif olabilecek özellikleri. Ben barda kullanıcam cihazı, hem güzel sesler olsun, hem koma olsun, hem de batı sesleri sağlam olsun diye gw8 almayı düşünüyoruz, hem arada ritimle de takılırz :) Fiyatı güzel birşey denk getirirsem alacağım

gw8cilere hayirli olsum sinan orgu degistirmedinmi hala

Yok duruyor halen...Pek vakit ayıramıyorum zaten çalmak için nerdeyse 2 senedir bende ama 2 senede kaç kez kılıfından çıktı orası da malum :D sıfır gibi tertemiz duruyor odamda satıp satmamakta çok kararsız kalıyorum...Satıp yerine xd9 falan alsam nasıl olur acaba sx3000 alacak kadar para yok malesef...

Evet üstad, hatta keşanlı mustafa hocamız hepsini tek tek kalem kalem yazmıştı sahnede negatif olabilecek özellikleri. Ben barda kullanıcam cihazı, hem güzel sesler olsun, hem koma olsun, hem de batı sesleri sağlam olsun diye gw8 almayı düşünüyoruz, hem arada ritimle de takılırz :) Fiyatı güzel birşey denk getirirsem alacağım

valla kardeşim seslerine lafım yok on numara ama ritimlerde bir de pratiklikte düşündürüyor beni tek kişilik düğünlerde filan pratik olması lazım ...

A1000TR ALICAKTIM VAY ARKADAŞ ÇİPSİZENE 1000TL DİYOLAR ONUN YERİNE XD9 ALIRIM 1400TL PLUS4 HEMDE GAZİNO BAR İÇİN en idael org

Saolun arkadaşlar şuan demoları kaydetmeye çalışıyorum hazırlıklara devam inşallah elimden gelen herşeyi ortaya dokeceğim güzel bir set olacağından eminim birtek sorunumuz var ataklarda boşluk var onuda ayarlayacam 4-4 lük olsun sonra size set paylaşacam nisanın son haftaları biter heral de çalışmaya devam.....