• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Selamlar korg pa1000 hoparlör sorunu

ates252510

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
org
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce kapalı kutu korg pa 1000 aldım.sesi fazla açtığımda hoparlörden rahatsız edici cızırtı geliyor kullandığım settenmi kaynaklı diye kendi fabrikasyon ritimleri kullandığımdada aynı sorunu yaşıyorum.DTL müzik aradım gönder bakalım dediler ama kargo ücreti 200 liranın üzerinde malesef.sizlerinde yardımcı olacağınızı düşünerekten farklı bir denemem gereken yöntem varmı yoksa mecburen DTL yemi göndereyim.

Başka yolu yok.. en iyisi mi dtl götür..

dtl nin kargo anlaşması vardır, belki daha ucuza gelir. Bir daha görüşüp kargoyu anlaşmalı ucuza getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Sedi çok açarsan hoparlör yeterli gelmedigi iğin cızırtı yapabilir sesi biraz kısıncada aynımı

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce kapalı kutu korg pa 1000 aldım.sesi fazla açtığımda hoparlörden rahatsız edici cızırtı geliyor kullandığım settenmi kaynaklı diye kendi fabrikasyon ritimleri kullandığımdada aynı sorunu yaşıyorum.DTL müzik aradım gönder bakalım dediler ama kargo ücreti 200 liranın üzerinde malesef.sizlerinde yardımcı olacağınızı düşünerekten farklı bir denemem gereken yöntem varmı yoksa mecburen DTL yemi göndereyim.

Ustam problem hakinda bisey diyemiyecegim fakat elinizdeki orgunuzun degeri hemen hemen 60000 tl lik bir cihaz
sizin yerinde olsam 200 tl verip en dogrusu DTL ye göderirdim
biraz yabanci sayifalarida dolastim bilgi toparlamak icin malesef böyle bir problemle karsilasani bulamadim
Global ayarlarinda Limiter ve Master ayari var onlaridan kaynakli olabilirmi bilmmiyorum onlari kapatip bir denemein tavsiye ederim
saygilar