• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ses kaydı yardım

• Konbuyu başlatan kablo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K
Enst.
Yok
Merhaba
Laptop bilgisayarıma org ve mikrofonu nasil baglarim yani ben hem org çalıp hem soylicem ve bunu anlik laptoba kaydetmek istiyorum nasil yapabilirim kayıt kalitesi de onemli. Anfi mixer vs kullanmalimiyim kayit icin

Cevap: ses kaydı yardım

Merhaba
Laptop bilgisayarıma org ve mikrofonu nasil baglarim yani ben hem org çalıp hem soylicem ve bunu anlik laptoba kaydetmek istiyorum nasil yapabilirim kayıt kalitesi de onemli. Anfi mixer vs kullanmalimiyim kayit icin

ben de laptoptan kayıt yapıyorum harici ses kartı lazım olabilir çünkü ben harici ses kartına bağlıyorum her şeyi.

Evet araştırdım 500-600 tl cok para

mikrofon girişine takıp yapabilirsin ama ikisini aynı anda yapamazsın çünkü tek giriş var..çoğaltıcılar var ama nekadar randıman verir bilmiyorum..ses kartsız yapacağın kayıtlarda zaten çok kaliteli olmaz

bende geçici bir süreyle casio a 5 var. esas enstrümanım piyanodur. bu org da bir kaç rock müzik parçasını ''user song diye kaydetti. şimdi onları bilgisayarıma aktarmak istiyorum casio sitesinden data manager 6.0 diye bir programla yaptım bunu.

ama user song.cms diye bir uzantıyla kaydediyor. onu bilgisayar açmıyor. klavyedeki user songları nasıl midi wav yada mp3 filan yapabilirim?