• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

''sevmekten kim usanır'' demo çalışmam.

Çok sevdiğim bir TSM parçası emeklerine sağlık dostum...Hocam siz bu TSM işine ağırlık verin bence ;) bizde zevkle dinlemeye devam edelim..

Çok sevdiğim bir TSM parçası emeklerine sağlık dostum...Hocam siz bu TSM işine ağırlık verin bence ;) bizde zevkle dinlemeye devam edelim..

nazik öneriniz için teşekkürler :):)ayrıca ilgi alakanızada sevindim tabi...sağolun eksik olmayın arkadaşım ...sağlıcakla kalın inşallah.:)

bence de sesin tam TSM tadinda dinledikce dinleyesi geliyor insanin ;)

paylasim icin tesekkurler devamini bekleriz.

Sevmekten kim usanır
Tadına doyum olmaz
Hangi gönül uslanır
Sevenle oyun olmaz

Kaç kere yemin ettim
Kaç gönüle de girdim
Sensiz yapamıyorum ah
Bak yine geri döndüm

İster yüzümü güldür
İstersen ağlat beni
Bir gecenin koynundan
Bir geceye at beni

sesine yüreğine sağlık abim herzamanki gibi harika bir çalışma sevgi ile kal abim herdaim...

sağolun varolun değerli görüşleriniz için dostlar.

Cevap: ''sevmekten kim usanır'' demo çalışmam.

üstad , çalışman harika olmuş tebrikler...

Cevap: ''sevmekten kim usanır'' demo çalışmam.

yunus hocam yine döktürmüşsün benim çok sevdiğim bi parça TSM parçalarına bayılırım bence hakiki müzik TSM sesine yüreğine diline sağlık ama yine bişey söylemeden geçemicem sesin cok arkadan gelmiş :) abi yanlış anlama ben böyle söylüyorum sana hep ama ben biraz titizim :) ama tabi bir demo olduğu için ön plana sürülen ses olduğu için onuda duyabildiğimizin için başka söze gerenk yok devamını bekliyoruz...

saygılar