• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfır gibi a2000(emo usb) çok ucuza satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
vazgeçtim satmaktan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Sıfır gibi a2000(emo usb) çok ucuza satılık

Yerine ne almayı düşünüyordun hocam

Merhaba arkadaşlar,bir an gaza geldim a3000 alasım geldi, sonra orgun başına oturunca , sanki a3000 azıyla kuşmu tutacak dedim birde vocalizer olmaması canımı sıktı ve a2000 e kıyamadım ayrıca a3000 de yeni çıktı millet bir alsın bakalım ne olacak sonu iyi çıkarsa belki ilerde alırım diye düşündüm şu an için erteledim fakat bir yandanda böyle ara modeller yerine profesyonel aletleremi geçsem diye düşünüyorum ama ev kullanıcısı olduğum için fazla para vermekte istemiyorum. Az kalsın tez canlı olduğum için sahibinden com daki en ucuz fiyatı verdiydim heralde kısa sürede satılırdı :)

Ümit usta yamaha psr a 2000

cok usta bir alet hemen yeni cikan orglara kapilmamak gerek cünkü yamaha psr a2000 e yapilan calismalar hele emo cok profosyonel calsimalar yapti
bence en dogru karari vermissin bir orgta ileki 10000 mb ram arti vokalis olamsi sart degil yeterince sesler var zaten 50 tane zurna sesi olas 50 tane elektro olsa ne olurki kulanacagmiz zaten 50 zurna veyada herhangi bir ses degilki bence tüm seslerden 1 veya 2 tane saglam olsun yeterli

benim görüsüm saygilarimla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...