• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfırdan başlamak...

Cevap: Sıfırdan başlamak...

Forumdaki tüm müzisyen arkadaşlarım abilerim,Korg PA600qt orgumu aldım ve artık sizlerin yolunda ilerlemem icin teknik altyapi su an icin mevcut sayılır ancak maalesef ki isimden ve zaman sorunundan dolayı kurs almam ne yazik ki mümkün değil.Bu konuda en büyük yardımcım sizlersiniz.Daha öncesinde tuşlu bir çalgı çalmamış biri olarak notasiz kulaktan amatör olarak baglama caldim,orgda basit şarkıları biraz ugrastan sonrasinda çıkarabiliyorum ama nasil ilerleyecegimi bilmiyorum,ilk surdan baslamalisin suna dikkat etmelisin parmak durusun su olmali yanlis baslayip yanlis gitmesin vesaire,gibi sizlerin tavsiyelerine ve yardimlariniza ihtiyacim var.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

dostum tam beni anlatmissin 15 gunluk bir yeni baslayan olarak bende ayni konudan muzdaribim kendi kendine ugrasla olmuyor oluyor ama destek ariyor insan bu arada hemsehriymisizde xd buda benim kulaktan calabildigim olani bukadar muzik bilgim hic yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dostum tam beni anlatmissin 15 gunluk bir yeni baslayan olarak bende ayni konudan muzdaribim kendi kendine ugrasla olmuyor oluyor ama destek ariyor insan bu arada hemsehriymisizde xd buda benim kulaktan calabildigim olani bukadar muzik bilgim hic yok.

Tatar26 kardeşim konularını takip ediyodum hemşehri olduğumuzdan habersiz :) a1000 g600 i30 arasında kararsızdın en son açtığın konuda,bir de solak olduğunu hatırlıyorum :) Ben iş gereği istanbuldayım,gurbetteyiz anlayacağın :) eğer Eskişehirde olsaydım birbirimize destek olup baya yol katedebilirdik senle,bende evde kendim öğrenmeye çalışıyorum ama olsun heves istek varsa sonunda netice alacağımıza inancım tam :) Sana bi önerim olacak faydasını göreceğin youtube'da Şenol hocayı takip etmeni tavsiye ediyorum ( )( ) bu arada videon gizli izleyemedim kardeşim :) Saygılarımla..

Tatar26 kardeşim konularını takip ediyodum hemşehri olduğumuzdan habersiz :) a1000 g600 i30 arasında kararsızdın en son açtığın konuda,bir de solak olduğunu hatırlıyorum :) Ben iş gereği istanbuldayım,gurbetteyiz anlayacağın :) eğer Eskişehirde olsaydım birbirimize destek olup baya yol katedebilirdik senle,bende evde kendim öğrenmeye çalışıyorum ama olsun heves istek varsa sonunda netice alacağımıza inancım tam :) Sana bi önerim olacak faydasını göreceğin youtube'da Şenol hocayı takip etmeni tavsiye ediyorum ( )( ) bu arada videon gizli izleyemedim kardeşim :) Saygılarımla..

Simdi gizliligi kaldirdim dostum dedigin gibi cok iyi olurdu burda olsaydin ☺ aynen solagim ama sag alisti sikinti yok artik dahada duzeltebilirim diye umuyorum oyuncak denebilcek biseyle ugrasiyorum suan☺ cok yakinda alicam ins biseyler.dedigin senol hocayida takip edicem heves 13 yildir var bugune nasip oldu tabi ins ileriside guzel olur irtibati koparmayalim biz yinede ☺ uzagiz diye.

Video hala gizli diyo kardeşim :) tabiki irtibatı koparmayalim bu yakinlarda eskisehire gelicem izine Mustafa Camcı abimize sözüm vardı seninle de görüşürüz bi fırsat yaratıp insallah :) Bu arada özel mesaj kutunu da kontrol edersin kardeşim ;)

umarim acilmistir artikxd
Ins dostum neden olmasin ozelede hemen bakiyorum ☺

Saygıdeğer üstadlar konuyu açtığım günden bu yana yaklaşık 1 aylık sıkı bir çalışma neticesinde şu an için geldiğim nokta bu :) Eleştirileriniz ve yorumlarınız benim için çok önemli,saygılarımla... :)

Süper ilerliyorsun, akor basma zamanın gelmiş bence. Şöyle akorları net olarak duyabileceğimiz slov sakin bir parça çalış derim.