• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

siteden bir konu hakkında özürdilerim...

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
değerli arkadaşlarım,abilerim dünden beri siteye yeni girdim.zafer hocamın uyarısıyla bir kaç şeyin farkına geçte olsa vardım.ben bu zamana kadar sitede devamlı pozitif şeyler paylaşma yoluna gittim ve müzik adına sizlerle güzel şeyler paylaşabiliyorsam bana ne mutlu.ama son günlerde artan şehit haberlerinin ve devlet elitlerinin sarfettiği sözler üzerine bir kaç konu açıldı,bende o konulara mesaj yazarak fikrimi belirtmek istedim.mesajları yazdıktan sonra kullandığım bazı kelimelerin hatalı olduğunu anladım ama internete de dünden beri yeni girince şimdide zafer hocamın uyarısıyla bu konuyu açma gereksinimi duydum.insan bazen hiddetlendimi heleki vatan için birileri canını veriyorken böyle konular açılması bende dahil çoğu kimseyi alevlendiriyor.buda bazen mesajlarımda yanlış kelimeler kullanmama neden oluyor.haklısınız bende geçte olsa farkına vardım ama sizlerden özürdiliyorum.mesajlarımda ters düştüğüm abilerimden kardeşlerimden de haklarını helal etmesini istiyorum.aslında bu vatan hepimizin hepimiz milletin ülkenin iyiliğini istiyoruz.umarım birdaha siyaset ile ilgili konular açılmaz.nede olsa söylediklerimize yazdıklarımıza bazen engel olamıyoruz,hatam için tekrar affola,saygılar...

Cevap: siteden bir konu hakkında özürdilerim...

üstat ne yazdın ne ettin takip edemedim ama insanın hatasını anlaması çok güzel.

evet hocam doğru söylüyorsun insanın hatasını anlaması çok güzel.zira bazen bi anlık kızgınlıkla mesajlarımızda yazdığımız birkaç kelimeye dikkat edemiyoruz veyahutda sonradan farkına varıyoruz yani karşı tarafı düşünemiyoruz.sonuçta hak meselesi şimdiden gönüllerini alayımda yarın diğer tarafta benden hesap sormasınlar.bende kızgınlıkla yazmış olduğum bazı kelimelerin farkına geç varıp sağolsun zafer hocamın uyarısıyla böyle bir konu açmak istedim

üstad yıllardır bu sitedeyim 2006 dan bu yana ... sen sonradan katıldın aramıza, bu zamana kadar hiç bi yanlış cümleni görmedim sitede.. söylediğin sözleri bilmiyorum ama senin yanlış bi cümle kuracağını sanmıyorum.. doğrular bazen kimilerine yanlış gelebilir..

teşekkür ederim gökhan kardeşim sende benim için öylesin.bazı konularda işin içine siyaset girdimi yazdığımız kelimelere bazen dikkat edemiyoruz buda karşı tarafı kırıyor olabilir.zira kimseyle ters düşmeye gerek yok burda birbirimiz için birşeyler paylaşmaya aktarmaya çalışıyoruz

Evet insanlar bazı konularda katı olabiliyor ve ağzımızdan çıkanı duymayabiliyoruz bu formda siyaset yüzünden banada özelden tepkiler geldi sadece şunu belirtmek istiyorum trakya müzikte ne üyelere ne adminlere hiçbişekilde hakarette bulunmadım adım hırsıza bile çıkmıştı bi ara yıne bı hakarette bulunmadım istemeden siyaset yüzünden birilerini kırdıysam özür dilerim kimse alınmasın kırılmasın çünkü benım kızgınlığım devlete başka hiçkimsiye değil.saygılar.

Özür dilemeni gerektirecek bir mevzu göremedim açmış olduğun konu başlığında.
Tamam, sitenin kuruluş amacı müzik ve müzisyenler.Ancak hiçbirimiz robot değiliz.

Siyaset; müziğin içerisinde bile var. Bunu söylemekle, politik şarkıları kastetmiyorum asla.
Bu sitedeki forumlarda zaman zaman müzikal konularda ve teknik hususlarda bile siyaset yapanlar yok mu sanıyorsunuz sizler ?
Bu konularda bile siyaset yapanlar var iken, senin ülke sorunlarına olan duyarlılığını ben asla siyaset yapmak olarak görmedim ve görmem de pymmemo kardeşim.

Sevgilerle,

iyide benim anlamadığım şey şu ...tamam biz normal üyeler neyse nede ...o kilitlenen konuda madem o derece bir kuralsızlık olmuşta.... peki o konuya yazan medoratörlerde vardı orda ....onlar bu kuralları bilmiyormuydu ??

teşekkür ederim gökhan kardeşim sende benim için öylesin.bazı konularda işin içine siyaset girdimi yazdığımız kelimelere bazen dikkat edemiyoruz buda karşı tarafı kırıyor olabilir.zira kimseyle ters düşmeye gerek yok burda birbirimiz için birşeyler paylaşmaya aktarmaya çalışıyoruz

yazıklarını okudum.. bende seninle aynı şeyleri düşünüyorum.. yazıkların acı ama gerçek kardeşim.. hangi siyasi görüşten olursak olalım olanları siyaseti bi kanarı koyarak ele alalım .. gidişat gerçekten kötü, hergün şehit veriyoruz ve hızla bölünmeye doğru gidiyoruz.. çok şey var içimde ,onları yazarsam banlanırım... neyse...

özür dilencek bişey yok, kimseye hakaret etmedin, sadece milliyetçi damarların olan bu ülkede ender kalmış insanlardansın!

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri