• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

soft halk müziği ritimleri istiyoruz lütfennnnn!!!

• Konbuyu başlatan hknhllc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 62
  • Görülen : 10K

hknhllc

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
bk5 or için soft halk müziği ritimleri istiyoruz lütfennnnn!!!

halk müziğinde kullanabileceğimiz 24 34 44 58 78 98 108 ritimler rica ediyoruz... lütfennn

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: soft halk müziği ritimleri istiyoruz lütfennnnn!!!

boşuna bekleme

hangi klavye için

başlıkta yazmayı unutmuşum bk 5 or için...

ben öğretmenim sınıfta halk müziği sanat müziği parçaları çalıyorum fakat ritim olarak büyük problem yaşıyorum..o yüzden ısrarla bu tarz soft ritimler istiyorum..becerebilsem ben yazacam ama.. denedim olmadı...

gerekli olan tüm ritimler zamanla yazılacak. sonuçta ritim işiyle uğraşan insanların makine olduğu kanaatinde olmayalım.

ayrıca bu yargıyı ve rahatlığı size veren kim?

Arkadaşlar Ben Roland Bk 5 Or ilgili fikirimi açıklamak istiyorum. İlk orgum 2007 yılında Sıfır korg pa 80 oldu. 1650 euro kartsız artı 450 tl 32 lik kart parası ödedim. Bu parayı ödememe rağmen alet bomboş. Set bulalım dedim arkadaş seti yüklüyon kiminin sesleri güzel ritimler iyi olmuyor. Ritimleri buluyon sesler olmuyo o kadar para vererek aldığım aleti kızarak kartıyla birlikte 2500 Tl ye sattım. Derken Ketron Olmadı Pa 1X olmadı pa 800 ona usb set yok, mp3 board ram falan yine birsürü masraf, ordanda bir sürü zarar. Derken Bk 5 or İkinci el 1750 TL. ye aldım. Mp3 taktırma derdin yok. Remini yükseltme ve hafıza gibi bi sıkıntın yok. Yükle yükleyebildiğin kadar ses ve ritim. Üstelik ücretsiz. İstiyoruzki pa 3 x veya tayros 4 gibi olsun. Bu aletleri bile Satın aldığın zaman kimse bedavadan ses ve ritim vermiyo. Lütfen arkadaşlar eleştiri yaparken Kimsenin hakkını ve emeğinide gözardı etmeyelim. Selamlar.

Iyi hos guzelde bende bk5 alanlardanim.benim gibi diger alan arkadaslarda benim gibi bu orgu alma nedenlerinden en gecerli sebep neydi.ben soyleyeyim ritim ve ses destegi alacak olmamizdir.tabiki buna bagli olarak herkeste kendisine lazim olan ritim ve sesleri talep etmektedir.ben bu tip isteklerde bir mahsur gormuyorum.sonucta herkes para verdi bu orga.karsiligini bekliyor.saygilarimla

kullanmış olduğunuz alette bu tür ritimler yapılabilir çokda iyi okur ancak ben daha rolandın istediğiniz gibi rtimlerini dinleyemedim uzun zaman roland kullandım ancak bulamadım ve en sonunda kendim yazamaya başladım eğer böyle bir durumunuz yoksa ritim yazama gibi tek seçenek yeni arayışlar içine girmek oysaki bu tür ritimler roland dışında bir çok klavyede mevcutt ancak bu roland da malesef hemen olmayacak...

Herkes istek yapabilir bunda sorun yok. Zaten konuyu açan arkadaşa söylediğim gibi, herşey zamanla tamamlanacak, ancak ' un sanki geleceği görüyormuşcasına çok bilmiş yorumu sadece terbiyesizlik.

Gariptir, yayınladığım ritim demolarında ne bir teşekkürünüzü, ne de bir yorum/desteğinizi görmedim. Ama desteklemediğiniz, (dürüst olalım) umursamadığınız ritimleri burda eleştiriyorsunuz.

"istediğiniz gibi rtimlerini dinleyemedim"

Dünyanın en zor ritimi diye birşey yok, bilmemek, yeteneksiz olmak var. İstediğiniz ritimleri BK5OR sitesine yazın ve zamanla yazılıp size sunulsun, nokta.

"bu tür ritimler roland dışında bir çok klavyede mevcutt ancak bu roland da malesef hemen olmayacak"

Rica ediyorum, geleceği görebilen arkadaşlarımız, diğer markalar hakkında da bilgi verebilir misiniz?