• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

soft halk müziği ritimleri istiyoruz lütfennnnn!!!

• Konbuyu başlatan hknhllc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 62
  • Görülen : 10K
Cevap: soft halk müziği ritimleri istiyoruz lütfennnnn!!!

sana burda hakaret eden yok öncelikle bunu açıklığa kavuşturayım.önemli olan yazılanlardan senin ne çıkardığın ne anladığındır.saygı konusuna gelince sen benim fikrime saygı duymamışken neden karşı tarafta saygı bekliyorsun şaşırtıcı doğrusu
cağdasdurmus herkes fikirlere açık bu platformda önemli olan fikrin nasıl beyan edildiği ve ne şekilde ifade edileceğidir.

Terbiyesizlik senin dilinde hakaret değilse en büyük terbiyesiz sensin o zaman ama bana göre hakarettir! Yazılanlardan çıkaracağım ekstra bişey yok açık açık terbiyesizlik yazıyor ve hiç kimse kusura bakmasın ben bu lafa saygı duyacak değilim! Haddinizi bilin!

Terbiyesizlik senin dilinde hakaret değilse en büyük terbiyesiz sensin o zaman ama bana göre hakarettir! Yazılanlardan çıkaracağım ekstra bişey yok açık açık terbiyesizlik yazıyor ve hiç kimse kusura bakmasın ben bu lafa saygı duyacak değilim! Haddinizi bilin!
bir mukabil iade ediyorum sana yazdıklarını ayrıca bana had bildirmek sana mı kaldı senin karşında çocuğun yok işine gelmiyorsa kesersin muhattaplığını

uzatmayın beyler!

bir mukabil iade ediyorum sana yazdıklarını ayrıca bana had bildirmek sana mı kaldı senin karşında çocuğun yok işine gelmiyorsa kesersin muhattaplığını

Sabaha kadar seni muhatap alacak değilim. Sadece saygısızlık yapmayın diyorum o kadar.

konu kapanmıştır

kovboy54 resttini çekti ve son noktayı koydu, (konu kapanmıştır) sert bakışlarıyla atına binen kovboy54 bizleri toza dumana bıraktı ve gitti.. Heaaa:) :) :)

kovboy54 resttini çekti ve son noktayı koydu, (konu kapanmıştır) sert bakışlarıyla atına binen kovboy54 bizleri toza dumana bıraktı ve gitti.. Heaaa:) :) :)

alemsin hemşerim.:)

jet to sen herhalde fazla çizgi film seyrediyosun toz duman falan dışarda yağmur yağıyo yerler ıslak.cagdas bakıyorum sende iii çanakçısın

Moderatör tarafında düzenlendi:

jet to sen herhalde fazla çizgi film seyrediyosun toz duman falan dışarda yağmur yağıyo yerler ıslak.cagdas bakıyorum sende iii çanakçısın

eyvahh geri geldi