• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

soft halk müziği ritimleri istiyoruz lütfennnnn!!!

• Konbuyu başlatan hknhllc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 62
  • Görülen : 10K
Cevap: soft halk müziği ritimleri istiyoruz lütfennnnn!!!

Omer hocam gercekten neye istinaden bu arkadas bu sekilde bosuna bekleme demis bende anlamadim.gercekten de acimasizca bir mesaj olmus ben kendisini kiniyorum.benimde muzdarip oldugum konular var fakat Allah hakki icin konusmak gerekirse gercekten bk5 icin sizlerin yaptigi bir mucadele emek ve ugrasi var bunlari gormemek haksizlik olur.heee herkesin kendine gore ayri ayri istekleri var bu taleplere ayni anda cevap vermek cok zor.herneyse fazla kafa sisirmeyeyim herkes hakkini helal etsin

Gelecek update Roland Türkiye isteği doğrultusunda Halk Müziği ritimleri içerecektir, istediğiniz ritimleri yazın veya örnek bir mp3 yollayın, değerlendirmeye çalışacağım.

benim halk müziği isteğim yok olanlar yazacaktır ömer bey.yinede rolan bk 5 diyorum

iki şey söyleyeceğim.... birincisi soft halk müziği ve özgün müziğin çalınacağı tok ritimlere ihtiyacımız var.. ikincisi de bk-5 üzerinde yapılan çok emek var ve devam edeceğinden hiç şüphemm yok... emeği gecen herkese teşekkürler...

gerekli olan tüm ritimler zamanla yazılacak. sonuçta ritim işiyle uğraşan insanların makine olduğu kanaatinde olmayalım.

ayrıca bu yargıyı ve rahatlığı size veren kim?

Rahatlık tartışma, fikir beyan edebilme platformunda olmamızdan kaynaklı, yargı ise aynı isteği çok sayıda kişi beyan ettiği halde halen yazılan ritimlerin yazanların insiyatifi ve istekleri doğrultusunda yazılmasından dolayı kaynaklanıyor. Sürekli siteyi forumları ve facebook sayfalarını takip eden birisi olarak söylüyorum remix isteyen tek bir yazı görmedim ama soft ritim isteyen az da olsa yazı okudum. Bu sadece bi örnek. ayrıca ritim yazan insanların makine olduğunu düşünmüyorum aksine hepsini ayrı ayrı takdir ve teşekkür ediyorum, benim tek şikayetçi olduğum durum genel ihtiyaçlar varken (en başından itibaren) özel ihtiyaçlara yer verilmesi. Üşenmeden saydım şimdi 15-16 tane 9/8 var hala 9/8 yazılıyor. Yazılsın da. Ama kaç farklı yazılabilir ki (roman, ağır roman, hareketli ege, zeybek, thm, tsm, pop, tekno, caz başka da gelmedi aklıma) yazdıklarım ritim yazanlar tarafından yanlış anlaşılıyo az yazılsın ama öz yazılsın diyorum zeybek ritimlerinde davul duyulmuyo başka başka sesler geliyo bazılarında mesela bu defa insanlar yenisini istiyo bu da ritim yazanlara da ekstra iş ve yoğunluk oluyor. Sonra da bu muhabbetler tekrar tekrar dönüyo. Hepsi bu.

Herkes istek yapabilir bunda sorun yok. Zaten konuyu açan arkadaşa söylediğim gibi, herşey zamanla tamamlanacak, ancak ' un sanki geleceği görüyormuşcasına çok bilmiş yorumu sadece terbiyesizlik.

Rica ediyorum, geleceği görebilen arkadaşlarımız, diğer markalar hakkında da bilgi verebilir misiniz?

Omer hocam gercekten neye istinaden bu arkadas bu sekilde bosuna bekleme demis bende anlamadim.gercekten de acimasizca bir mesaj olmus ben kendisini kiniyorum.benimde muzdarip oldugum konular var fakat Allah hakki icin konusmak gerekirse gercekten bk5 icin sizlerin yaptigi bir mucadele emek ve ugrasi var bunlari gormemek haksizlik olur.heee herkesin kendine gore ayri ayri istekleri var bu taleplere ayni anda cevap vermek cok zor.herneyse fazla kafa sisirmeyeyim herkes hakkini helal etsin

Terbiyesizlik asıl şu anda sizin yaptığınız. Yetkili olduğunuz ve herkes sizin elinize baktığı için herkese istediğiniz gibi hakaret edemezsiniz. Öncelikle bunu söyleyeyim. Haddinizi aşmayın saygıyı yitirmeyelim!

İkincisi ben geleceği görmüyorum. Ben de başta olmak üzere bir kaç kişi uzun zaman önce aynı istekte bulunduk üzerine en az 10 kadar ritim yayınlanıp bu ana kadar bu yönde bir çalışma görülmediği için söylenmiş bir sözdür bu ve kimsenin şahsına değildir. Bi önceki mesajımda da düşüncemle ilgili gerekli açıklamaları yapmıştım zaten.

Bundan sonra daha dikkatli kelimeler seçmenizi rica ederim..

Ben yazdiklarimin ve sozumun hala arkasindayim.insanlarda bi konusma dili olmali.konuya kestirmeden dalmak olmaz.birsey istenirken daha nezaket cercevesinde istenmeli.direk konuya bosuna bekleme dediginiz zaman etkinin karsiligi tepki bu sekilde olur.hakdiz yargi yapmayalim.heee sunuda belirteyim omer beyle benim akrabalik veya daha farkli bir iliskim yoktur sonra demeyinki onun arkaligini aliyor

Bence yersiz bir tartisma tuncay arkadasta fikrini soylemis. Dusuncesi yanlis olabilir. Ama terbiyesizlik boyutunda kesinlikle degil. Sonucta hitap tarzimizda bir muzisyene yakisir olmali...

Ben yazdiklarimin ve sozumun hala arkasindayim.insanlarda bi konusma dili olmali.konuya kestirmeden dalmak olmaz.birsey istenirken daha nezaket cercevesinde istenmeli.direk konuya bosuna bekleme dediginiz zaman etkinin karsiligi tepki bu sekilde olur.hakdiz yargi yapmayalim.heee sunuda belirteyim omer beyle benim akrabalik veya daha farkli bir iliskim yoktur sonra demeyinki onun arkaligini aliyor

Sen benim bişey istediğimi nerden çıkardın peki burda? İstediğimiz zamanlar oldu onlarda da olması gerektiği gibi cümleler kurduk zaten. Senin kimi savunduğun yada kimin tarafı olduğun da beni ilgilendirmez zaten ben Ömer beyin tarafı diye bişey olduğunu da düşünmüyorum. Ben 1 yıldır BK5'i takip ediyorum ve edindiğim izlenim sonucu boşuna bekleme yazdım ve bunu Ömer bey için değil roland için yazdım ve kimse bunun için bana hakarette bulunamaz bu benim fikrimdir böyle bir platformda yazıyor okuyor yada bulunuyorsanız fikirlere katılsanız da katılmasanız da saygı duymak zorundasınız.

sana burda hakaret eden yok öncelikle bunu açıklığa kavuşturayım.önemli olan yazılanlardan senin ne çıkardığın ne anladığındır.saygı konusuna gelince sen benim fikrime saygı duymamışken neden karşı tarafta saygı bekliyorsun şaşırtıcı doğrusu
cağdasdurmus herkes fikirlere açık bu platformda önemli olan fikrin nasıl beyan edildiği ve ne şekilde ifade edileceğidir.