• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sokak Düğünleri Yasaklanıyor

Cevap: Sokak Düğünleri Yasaklanıyor

yasaklansın kim sokak düğünü yapmayacak ki nrde düğn yacaız bzm burda sokak düğünsüz düğün düğün deildir

O zaman düğün evi balkonunda kına olur veya kahvede veyada inşaatda buna nederler acaba?

vallahi arkadaşlar bütün yorumları okudum ama bi anlam veremedim diyeceklerimde sizin yorumlarınız gibi ben bar dayım tabi bizede ses kıs ikazları geliyor mesela geçen montarboda ses denemesi yaptım apartman başımıza yıkılıyordu millet deprem oldu sanmış fakat o kadar sokak düğünü çalan meslektaşlarımız ne iş yapacak bide saçma olan konu ses yapan uçak havalimanına giremicek adam uçacak uçacak yakıtı bittimi direk apartmanların üzerinemi düşecek zaten bizim türkiyede ceza yazmak eğlenceli olmalıki geçen ben arabamı bariyerlere vurdum belediye bariyeri salladım diye 1 ceza yazdı aracın vize sigortası yok diye ceza yazıldı + çekici parası ehliyetsiz araç kullanmaktan yazıldı (alkolden 6 aylık kaptırmıştım 84 promil) yani biz evimize ekmeğimizi götüremeyeceğiz sırf ceza ödeyeceğiz avrupa birliğine gelincede tek sözüm biz değil avrupa birliğine girmek isteyen avrupa türkiye cumhuriyetine girmeye çalışsın bizdeki namus kavramı dünyada nerde var? vatan bölünmez komandolar ölmez
saçma sapan kanunlar çıkmış akp geçtikten sonra eski törelerimizi unutmayın davullu zurnalı ee adam gidecek gürültü yapıyorsun bu davulun belgesi varmı dicek davulcuda tokmağı kafasına geçirecek harbiden saçma sapan
yada ben oğlumun sünnetinde çağıracam meslektaşlarımı 3/5 org dizecem son sistem cihazlar polis gelecek ceza yazacak peehhhh dicem yaz baba evde koleksiyon yapıyorum zaten ama ödemeyeceğim bu ne saçmalık zaten evimde kısık sesle konuşuyorum önce gitsinler eksozları öten araçlara yazsınlar eğer kanun bu ise tüm ses yapan her şey ceza alacak camideki okunan ezanda yasaklanacak buda demektirki din elden gidiyor avrupa kadar kafalarına taş düşsün