• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Son nokta dante tr mükemmel

klavyecıalı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A2000v2 pls+Novation Xio Syn
Merhaba cumartesı gunu dante muzıkte aletı demo etme ımkanı buldum sagolsun dante muzık sahıbı tuncay abı onur ve ramazana canı gonulden teskkurlerımı sunarım

alet mataryel olarak mukemmel kesınlıkle cın edasına kapılmayın sonucta pa600 de cın uretımlı :))

saund olarak ses kalıtesı nerdeyse hd gelıyor ses kartı muhtesem 1gbıtmıs

ekran zaten 82 ekran lcd tv gıbı renklı basıt kullanıslı efektler mıxer komalar elının altında

seslerı ozenle calısılmıs kmp degıl wave olarak yanı orjınal kayıt

batı seslerı pıano strıng roads gıbı tonlar dudak ucurtucu

hafıf 9 kg

750 ye yakın guncel rıtım mevcut ve hepsı turk saundları

aletın uzerınde orjınal leslı var bı parmaklamak yeter :)

bence pop saund kullananlar ıcın cutof ozellıgı var yanı

sımdılık aklıma gelen bunlar

hee unutmadan aletı pc ye baglıyoruz ve rıtmı pc de yazıp cıhaza yukluyoruz

ve dahası yamaha a1000 or700 a2000 rıtımlerını komple alete cubase ıle convert edebılıyoruz saygılar....

Cevap: Son nokta dante tr mükemmel

keske demo yapip atsaydin buraya

demo yu aletı bulursam yapıcam en yakın zamanda dünya turunda maşallah cıhaz bugun tekırdagdaydı pazartesı görüşme ımkanım olursda tekrar bu sefer genıs bır vıdeo paylasıcam saygılar

Slm:Ali kardeşim aleti beyendiğine sevindim.Seninde ritim ve ses konusunda yardımlarını bekliycem.Bu chaz türkiyenin ilk ve tek fabrikasyon tr aletidir.Diyer müzisyen arkadaşlardanda aynı yardımı bekliyor olucam.Sonuçta müzisyen arkadaşlar vaar oldukça bu chaz vaar olucak.Herkese hayırlı akşamlar.

ramazan bey yarin unkapanina ugrayacagim oradamisin aleti sendende gorsem
Sanıyorum nickinle karadenizli olduğuna inandım, yaradılış olarak çok sabırsız olduğun da bes belli ve kabul. Bende karadenizli olduğumdan, merakım olarak soruyorum. Herkes oturmuş, müspet sonucu bekliyor, sendeki bu pürtelaş nedir? hop oturup, hop kalkıyorsun. İnsan bu kadar zıplamazki. Dantenin ne kadar mükemmel (acemide olmasına rağmen [bence en üst düzey] olacağını artık hepimiz kanıksadık) olup, kimseye bir şeyler ispatlamak zamanı geldi de çoktan geçti bile. Çok yakında, ilgilenen herkes kesinlikle öğrenecek nasılsa. Aklını başına topla, yoksa komisyon aldığını düşüneceklerdir, herkes. Benden söylemesi. Lütfen bana kızma ama dünyanın hali bu. Karadenizin hareketli dalgaları sende mevcut, bunu ben takdir ediyorum. Anladıysan anlamışsındır. Yoksa bunca laf için anlıyamıyorsan özrüne sığınırım. Diğerleri gibi saldırmaktansa, özür dilemek ve erkekliğin % 90' ı kaçmayı yeğlerim.Top ve tüfeğe tutulmadan. Kal sağlıcakla derim.............

Hep aklıma dantel örgüsü geliyor :) ismi daha güzel olabilirdi.

Sanıyorum nickinle karadenizli olduğuna inandım, yaradılış olarak çok sabırsız olduğun da bes belli ve kabul. Bende karadenizli olduğumdan, merakım olarak soruyorum. Herkes oturmuş, müspet sonucu bekliyor, sendeki bu pürtelaş nedir? hop oturup, hop kalkıyorsun. İnsan bu kadar zıplamazki. Dantenin ne kadar mükemmel (acemide olmasına rağmen [bence en üst düzey] olacağını artık hepimiz kanıksadık) olup, kimseye bir şeyler ispatlamak zamanı geldi de çoktan geçti bile. Çok yakında, ilgilenen herkes kesinlikle öğrenecek nasılsa. Aklını başına topla, yoksa komisyon aldığını düşüneceklerdir, herkes. Benden söylemesi. Lütfen bana kızma ama dünyanın hali bu. Karadenizin hareketli dalgaları sende mevcut, bunu ben takdir ediyorum. Anladıysan anlamışsındır. Yoksa bunca laf için anlıyamıyorsan özrüne sığınırım. Diğerleri gibi saldırmaktansa, özür dilemek ve erkekliğin % 90' ı kaçmayı yeğlerim.Top ve tüfeğe tutulmadan. Kal sağlıcakla derim.............
tesekkurler fikrin icin dikkate aliyorum dogru soyluyorsun sagol.