• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sonunda G600 ekran ışığını değiştirdim

g600-2010

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA900 + G-600
Arkadaşlar geçen hafta İstanbul DTL servisden sipariş ettiğim G600 ekran ışığı dün elime ulaştı gece geç saatlere kadar uğraştım ve takmayı başardım masmavi parlak bir ekrana kavuştum. Çok mutluyum. G600 den vaz geçemiyorum.

Cevap: sonunda G600 ekran ışığını değiştirdim

70 TL demişti DTL elektronik bana almadım, 40TL ye başka bir yerden bulmuştum.

hayırlı olsun.

Sağolun arkadaşlar bende 70 tl verdim 10 tl de kargo 80 e mal oldu. Ama önemli değil aletim oldukça temiz pa 800 alacağım vede g 600 ümü asla satmayacağım 12 yıldır kahrımı çekiyor tık bile demedi (ekran haricinde.)

aynen öyle engin86 g600 ün benim için ayrı bir yeri var.

merhaba arkadaşlar bende g600 için dtl den ekran ışığı aldım invertörüyle birlikte bunu nasıl bağlayacağım çalıştırmadım bilgi verirmisiniz..eskisini söktüm yenisinde invertörde verdiler..

g-600 benim ilk klavyemdir bendeki yeri halen bir başkadır hele ki o klarnet sesi halen beynimde çınlar durur.şuanda bile g-600 ve g800 ile proğram bitiren abilerimiz kardeşlerimiz var.g-600 kullandığınız için kendinizi şanslı hissetmelisiniz,güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

Cenkyanal kardeş banada invertör ile birlikte vermişlerdi, bende invertörü hiç bağlamadım direkt ekran ışığını (backlıght) bağladım. Ama Floresan camı yerine takıp çizgilerini tutturana kadar anam ağladı. Çok az bir yerinden kaysa ekran da dikey çizgiler oluşuyor. Buna dikkat etmelisin. Saygı ve selamlarımla

üstadlar benim g600 ün ses bölümünde d bankası çalışmıyor klarnet te o bankada