• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

**Sonunda ketronxd9 ozkanset**

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canım abim paylaşıma ara vermiyosun :)

Çok teşekkürler özkan eline sağlık,ketron uzmanı oldun gittin en sonunda

seti indirdim ama ritimler inmiyor üstad saygılar....

sesler cikti iki adet yeni davul kiti yamaha tyros 2 de bulunan emo kit in ayni sesleri 44100 khz e cevrilip xd9 a atilmistir..bunun yaninda yeni asma davul yeni darbuka sesleri atilmistir.800 de ki edi zurna mono baglama mey bi kac tane yenni sesler mevcutur..bu sesleri yapmak için ozel snd dosyalrini acan ses karti gerekior onuda birakin bu sesler lokomotif gibi birbirne bagli oluyor .
yeni sesler yakınd ketroncular bekleyin

Moderatör tarafında düzenlendi:
aranjemix ne yapamaya çalışıyosun sen anlamıyorum biz bişeyler üretip paylaşıyoruz madem sen tünelmüziksin yap bi set de görelim hıyar gibi 2 3 tane ses atmayla olmuyo sen gel benm xd9 umdaki sesleri dinle editlemeyle ortaya neler çıkıyomuş lütfen kimseye laf atıp durma payşa bişeyler saygı duyalım sanki biz bilmiyoz ketronun sampling sistemini

aranjamix kendi ritimimin kralını kendim yazıyorum. bu siteye girip bi şeyler yazmamaya yeminliydim. ama cevap yazayımda altta kalmayım. arkadaşım set dediğimiz bizim tunel muzikden ham olarak çıkmış olan plus1 plus2 plus3 plus4 seslerin kendi kulağımıza göre editlenmiş halleridir. Bunu burdaki herkes biliyor. Ayrıca plus4 ü de kullanmadım plus4 üde kimin yaptığını kimin yaptırdığını çok çok iyi biliyorum. 5 para etmeyeceğinide biliyorum. benim ozkanset dediğim plus2 nin ham halinin sahnede kullnılır hale getirilmesidir. bunu herkes biliyor ki tunelin setleri ham halde bi işe yaramıyor.

burada gerek gofret gerek samet gerek ben kendi kulağımıza göre ve ketronun ince ayarlarına göre ayar yapıyoruz.

aranjemix burdan çok kolay artislik yapması ara 506 756 81 95 .. ben sana anlatayım seti.

tabi yüreğin varsa :D

ayrıca okusaydın ne olduğunu görürdün. bu paylaşımı herkes biliyor plus 2 çıktığında paylalışmıştı yani 2 sene önce.

benim bu editlenmiş seslerimin plus4 ile alakası yok.

ya baksana beni ben biliyorum allah biliyor arkadaşlarım biliyor tamamı.ç

ayrıcaaa facebookda senide gördük :) 3 martta bi video paylaşmışsın ki plus 4 yakında sizlerle diye.

ee allahın adamı zaten plus 4 çıkalı 2 ay oldu. çıkaran adam ensar koç kaç kere aradı ki gel abi yükleyelim diye ara sor kendini ben yok dedim.

dur bakalım görcez iç anadoludaysan sen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tünel setmi çıkarıyo :D:D şaka olmalı Biri tünele setin anlamını sorsa ''klavyeye 2 tane değişik ses ekleme olayına set denir'' derler. Biz salakmıyız ya neyin ne olduğunu bilmiyormuyuz.plus4 yaptılar güya set olmuş :) lütfen geçiniz..

teşekkürler goficim

boşver üstad boşuna sinirlenme.seni herkes biliyor.senin sayende ketron biraz nefes aldı bu sitede...saygılar.....

Tünel setmi çıkarıyo :D:D şaka olmalı Biri tünele setin anlamını sorsa ''klavyeye 2 tane değişik ses ekleme olayına set denir'' derler. Biz salakmıyız ya neyin ne olduğunu bilmiyormuyuz.plus4 yaptılar güya set olmuş :) lütfen geçiniz..

olayı tam anlatmışsın gofret.. bi de diyo ki ben tünelmüziğin bilmem şunuyum bunuyum övünecek ne yaptılarsa sanki eğer bizim kadar çalışma yapsaydı ketorna bunlar ketron şu anda kendi sınıfında bir numara olurdu bizim için ketron yine güzel ama türkiyede dah dah güzel yerlere gelebilirdi hatırlarsanız geçen yaz plus4 haziranın 15 inde kesin çıkıyo dediler 6 a sonra set çıktı ve tamamen hayal kırıklığı... seti tünelmüzik yamadı ensar koç yaptı ama ensar abiye bi klavye bile hediye etmediler...konuşacak çok şey var ama olmuyo işte arkadaşlar biz yinede bişeyler üretip paylaşmaya devam edecez kendinize iyi bakın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...