• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sonunda Korg İ30 Aldım :)

Djorhan

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klarnet
Arkadaşlar en sonunda karar verip i30 aldım. ve alet mükkemmel daha önce g600 pa 80 de kullandım ama bu alet mükemmel çok güzel yapmıslar tus takımı harika. ritimler desen canlı seslerde güzel. daha aleti tam çözmedim ama bir sürü özellik var gibi alette. 850 ytl ye aldım ve alet çok temiz kız gibi .daha hiç içi açılmamıs ve kasasında bir tane ne hafif ne derin çizik var. sıfır gibi alet resimlerini çekip atıcam bi gün :) i30 almayı düşünenler hiç düşünmeyin alın. ama 900 ytlden yukarısını almayın. bakalım aletle ugrastıkca neler cıkıcak :)

Cevap: Sonunda Korg İ30 Aldım :)

hayırlı ugurlu olsun arkadaşım

hayırlı olsun canlı müzik her zaman iyidir yani canlı teneke çalmak bile mesela .herşey bir yana i 30 un tuşesi gerçekten iyidir ona laf yok

hayırlısı olsun arkdaşm.bende edirnedeyim i30 almayı düşünüyorum daha önce is35 vardı sattım.makul fiyata bulursam alıcam .bu arada güzel fiyata almışsın

i30 un tuşesi korg triton stüdyoda da ve korg i3 tede var bildiğim kadaryla yamaha marka klavye çok kaliteli bendede var bir tane korg i30 HD yani orjinal hd li modeli tertemiz çizk yok 1000 liraya satıyorum yanında yenisi oldukça pahalı olan korg EC-5 switch pedal ve kalın özel yapım çantasıyla beraber ec-5 pedal üzerinde 5 adet pedal olup bunlara istediğiniz vazifeyi verebilirsiniz

Hayırlı uğurlu olsun. Baya sevinmişe benziyorsun. Güle güle kullan.

sagolun arkadaşlar.

Hayırlısı olsun paşam bu hep boyledir ilk org alırken yada yeni org alırken ayrı bi heycan sarar insanı

allah koluna ve sabrına kuvvet versin.hayırlı olsun,güle güle kullan.saygılar..

aynen katılıyorum piyanistali birde 1 senedir çalmayınca daha degişik oluyor insan :) ama klavye çok karısık :)