• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Swich mode power

• Konbuyu başlatan bah156
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 975

bah156

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1x
Evet arkadaslar power alacam bi tane buldum bell cs 2000 marka yalnız power diğerlerinden farklı olarak swich mode teknolojisini kullanıyormus yani trafosuz power bu tür powerları bilen arkadaslar konu ile alakalı yazarsa sevinirim iyimi kotümü diye teşekkürler

Cevap: Swich mode power

iyisi iyi, kötüsü kötü.... ne kadar para ,o kadar iyi....

Hocam bell cs 2000 nasıldır bilginiz varmı ?

çok iyidir. yanlız onun sadece power supply kısmı switch mode dir. amplifier bölümü ise yamaha ve phonic in kullandığı classh+ şeklindedir. verimli çalışır. kolay arıza yapmaz.switch mode kısmı bir süre sonra arıza yapar. o da normaldir. çünkü switch mode yapının belli bir kapasitif ömrü vardır. sonuçta tamiri de mümkündür ve kolaydır.

........ Bende sıfır bu anfi var. hiç kullanmadım. yarı fiyatına vereceğim. bir araştır istersen.

Bell markayı ben tasnif etmem bir kez aldım başıma gelmeyen kalmadı garantisi bile hikaye çıktı bence bulaşma derim. Sivicmod olayı zateh her geçen gün yaygınlaşmaktadır. trafo lu ürünler bitti dersem yeridir artık çağ değişim çağıdır. kolay gelsin Saygılarımla,

Doğrudur. switch mode güç kaynakları belli zaman sonra arıza arıza yapar. Bunu da memleketimizde çok nadir insanlar tamir edebilir. servisler de direk kart değişimine gider. bu da pahalı maliyet olduğu için müşteriye sırat köprüsü ... hatta köprüyü geçirtmezler...... dolayısıyla memleketimizde her zaman tavsiye edebileceğim genelde hoparlör sanayının ürünleri mcs gibi ürünlerdir. adamlar hem garanti hem de ürünlerinin ciddi anlamda arkasında duruyorlar.