• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 aldım rahatım fakat!!!

• Konbuyu başlatan ali as
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

ali as

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KETRON SX3000
arkadaşlar yıllarca roland kullandıktan sonra korg ve casio serilerine geçtim hiçbir tat alamadım aynı zamanda ritim falan yazıp piyasaya sundum fakat istediğim tonaliteyi ketronda yakalayabildim bu zamana kadar neden almamışım dedim ama bazı kullanım sorunları yaşıyorum alışamadım henüz mesela kendi ritimlerinden birini patterne kopyalarken command error hatası veriyor nedir bu açıklayabilecek kimse varmı

Cevap: sx3000 aldım rahatım fakat!!!

Cıhazın disket sürücü veya disketlerden kaynaklanabilecek bir hata diye düşünüyorum veya üzerinde Usb okuyucu varsa uyumsuzlukta olabilir

Cevap: sx3000 aldım rahatım fakat!!!

Hayırlı olsun üstat bende geçenler öle bişey yaptım or 700 ümü verdim sx3000 aldım evde dinlediğimde sesler çok iyidi fakat programa çıktığımda yamahayı öle aradımki anlatamam tesisatmı seçiyo nedir bilmiyorum ama alet çok saglam tuşe kasa olarak okadar sağlam bi alet ben görmedim tyros serilerinden bile sağlam cihaz ama hoşuma gıtmedı hemen degıstırdım plus 3 tü bendeki bide 4 ü varmış arada fark nekadardır nedir bilmiyorum ama ben ısınamadım