• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 yeni ritmler

• Konbuyu başlatan ocak76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 40
  • Görülen : 9K
Cevap: sx3000 yeni ritmler

nasıl kayıyor anlayamadım arkadaşım yardımcı olayım bana yorum yapan herkese çok teşekkürler

Üstad Tektek çiftetelli'yi çok beğendim. Ellerine sağlık.
Balıkesir çiftetellisi olmuş resmen..
Bir de üstüne loop klarnet kaydet, tadından yenmez valla..

mesela ciftetelli tektek teki davulu ketronda ilkkez duydum. eskiden beri oyun havalarında sönük demolarla aletin gerçek değerini anlayamamışız. çok teşekkürler.

abilerim ustadlar ritimler cok güzel olmus biri şu ketronlarla ilgilensin lütfen bu aletin saundu muhtesem henüz bu iste yeni olabilirim ama benimde yiy kötü bi muzik kulağım var ben bu aleti tanıdıktan sonra gözü kapalı derim ki korg hikaye eğer cevo emo baykal ve siz değerli ustadlar bu aletin elinden tutarsa emin olun ki korg en iyisi diyemez kimse..

Bu demolar hakikatten sx3000 'e mi ait ben tünel müzikte dinlemiştim çok kaba geliyordu burada şıkır şıkır geliyor.Acaba kayıt esnasındaki tonlama ile mi ilgili?Ritmler sesler böyle ise ben kendime ikinci klavye olarak alırım bi tane sx3000

ritimler süper. Valla SX3000 alalı 1 ay oldu canar gibi alet yaaa yani alan pişman olmaz inanın 1 aydır SX3000 kullanıyorum geçen gün PA800 zün tuşlarına bir dokundum valla acayip cins geldi yani ketronun tuşlarına nasıl alışmışsam pa800 oyuncak gibi geldi enteresan.

arkadaşlar kayıt esnasında sx3000in sounduyla herhangi bir oynama yapılmamıştır.doğal olarak kaydedilmiştir.zaten sx3000 kendi hoparlörlerinde farklı tesisat yada kayıtta bambaşkadır

yani ritimin ana kısmını yapıyorum, ama akor bölümlerini nası yazacağımı çözemedim, muayyer akor olarak atıyorum örneğin brass sesi , sonra akor basınca ses daha değişik bir önden gibi geliyor, fazlada kurcalama fırsatım olmadı, belkide ben yapamıyorum, bu akor yazarken nasıl oluyo kısa bir anlatırsan iyi olur , tşkrler..

bazı kanallarda oluyor başka kanal seç