• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 yeni ritmler

• Konbuyu başlatan ocak76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 40
  • Görülen : 9K
Cevap: sx3000 yeni ritmler

üstadım bu ritimleri paylaşabilirmisin lütfen allah rızası için

ben yıllarca xd9 kullandım sonra sx 300 aldım yıllarca kullandım onuda.ama böyle güzel ritimler üretilmeyincede çok çabaladım ama olmadı.yıllar boyu aynı 2-4 oryantal ve 9-8 ile düğünlerde çalınca artık insanlara sıkıcı gelmeye başladı.ve iki yıl önce ikinci alet olarak pa 800 aldım.hem baykal set hem ce usb var elimde ve halanda ketronun tadına ulaşamadım ve arayış içinde halanda uğraşıyorum.İyiki satmamışım sx3000 i.Arkadaşımızın ellerine yüreğine sağlık.işte bu dedirtti bana.iki yıldır korg üstte ketron altta düğünlere gittim.ama bu ritimler olursa ketron yine üste çıkacak.helal olsun sana yıllarca tünel müziğin yapamadığını sen yapmmışsın.gerçekten süper orkestrasyon net ve sade.hiç bir karmaşa yok ritimlerde.ben dinlerken zevk aldım.Kimbilir çalarken ne kadar güzel olur.çalışmalarında başarılar diliyorum herşey gönlünce olsun.fakat bizleri bu ritimlerden mahrum bırakma.ne gerekiyorsa gerektiği şekilde...çok çok teşekkürler....

arkadaşlar o kadar güzel yorumlar aldımki büyük mutluluk duydum beğenmeniz beni onure etti çok az eksikler var yani rütuşlar kaldı hiç merak etmeyin benim ticari bi beklentim yok sizlerle paylaşacağım.saygılar

sadece teşekkür butonuna basmak az kalır bence.size tekrar teşekkür ederim.msn adresinizi bana özelden atabilirseniz size kendi yazdığım yöresel ritimleri gönderebilirim.belki işinize yarar.

tebrikler dostum başarılı iş yapmışşın

bu zamana kadar ketron da dinlediğim en başarılı ritimler...hocam bu seti paylaştınız mı veya paylaşacak mısınız?zira pa800 kullanıyorum ve ikinci bir klavye düşünüyorum...bu ritimler şahane

arkadaşlar rimtleri artık akşama paylaşacağım ufak tefek ayarsızlıkları ayrlıcam sizlere en iyisini sunmaya çalışıyorum kusurlarım için özür dilerim iş çıkışı akşam eve gidip eksik varsa giderip paylaşacağım yöresel ritmler bitmedi henüz malum işler hızlı onları da ayrıyeten paylaşacağım

selam dostum ritimler harika olmuş emeğine ellerine sağlık en kısa zamanda paylaşmanı umarım aletimiz ritim duyup bayram etsin selamlar

arkadaşlar ritmleri hem ayrı bir konuda hemde bu konunun başında demoların altında paylaştım güle güle kullanın