• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sx3000 yeni saund hakkında!

yüklenmez umutçum...hepsi ayrı..x9 16 mg.sx3000 32mg...aslında 3000 de daha iyidir dabrukalr.çünkü sx3000,e daha iyi kitler koydular....

Ya ben xd9 dinledim gercekten ritimleri iyiydi. ama sx3000 in demolarını dinledigimde o hazzı duyamadım. o yüzden sordum.

umutcum.ritmi yazan kişi ile alakalı...diyorum ya daha iyisi var..bir ara x9 da çok dabruka kullanıldığı içinde bizler şikayet ediyoduk...birde plus 2 de lop dabruka vardı.eğer onu dinlediysen...istersen sert tonlarda dabrukalı ritim yazarsın..

ritimlerde eq, pan gibi olaylar varmı.

Ya ben xd9 dinledim gercekten ritimleri iyiydi. ama sx3000 in demolarını dinledigimde o hazzı duyamadım. o yüzden sordum

Bu alet öyle bişey ki,anlatılmaz yaşanır bence.Xd9 un darbukalarını bende çok beğeniyorum ama çok kaba kalıyo diğerlerinin yanında.sx3000 in darbukaları daha naif :D Uzman abinin dediği de doğrudur tuşlarda lokum gibi :D

Bu alet öyle bişey ki,anlatılmaz yaşanır bence.Xd9 un darbukalarını bende çok beğeniyorum ama çok kaba kalıyo diğerlerinin yanında.sx3000 in darbukaları daha naif :D Uzman abinin dediği de doğrudur tuşlarda lokum gibi :D

anlamak için tatmak lazım eskiden ben de sıcak bakmıyordum ta ki alana kadar :D