• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tekrar aranızdayım arkadaşlar Mikado Melih (Gem)

Bi sorum olacak : wk2 de aynı kalıptaki ritimlerin çeşitli bölümlerini birbirleri içine taşıyıp kopyalayabilir miyim (yani mesela bir ritmin introsunu aynı kalıptaki başka bir ritme taşıyabilir miyim) bunu org üzerinde mi yoksa bilgisayarda mı yapabilirim .

Sen şarkıyı song formatında yaptığın için açılamaz o yaptığın altyapıyı midifile formatında yapıp farklı convert programlarıyla mp3 çevirebilirisin:
Kolay bir yöntem : wk8 i bilgisayara audıo kabloları ile bağla şarkısı çaldır çaldırmadan önce bir tane cubase programı aç şarkıyı cubase içine at ve istediğin formata çevir ok ...

Melih Kardeş; wk2 de ritim kopyalama hakkında sorunum devam ediyor.Orgun copy menüsü sadece ritmi olduğu gibi başka bir user kanalına aktarıyor.Ancak ws 1 i kullanmıştım eskiden. ws 1 de bir ritmin örneğin atağını başka bir ritme atayabiliyordum.Ancak bu işlmi wk2 de yapamıyorum.Acaba buna uygun değil mi yoksa ben mi aleti çözemedim...saygılar

gem ne zaman yeni alet cıkaracak... gem yavas yavas siliniyor zihinlerden, bu yerinde sayıklaması yüzünden..

hoşgeldin dostum..

ya benım sorum belkı basit ama disketten wk1 e ses yüklüyorum ama sesin nereye kaydedildiğini bulamıyorum..yardımcı olurmusunuz

wk 8 arkasındaki soket girişten usb ye bağlanan kablonun adı ve nerede bulabilrim acaba.Orgun arkasına giriş soketinin adını söylermisiniz MELİH bey..

Cevap: Tekrar aranızdayım arkadaşlar Mikado Melih (Gem)

ARKADAŞLAR BENDE YILLARDIR GEM WS SERİSİNDEN TUTUN WK SINA VE ŞUANDA GENESYS VAR AMA MİKODODAN VE ÖZELİKLE MELİHTEN BİŞE BEKLEMEYİN ADAMLAR KILARINI BİLE OYNATMIYOLAR VE EN UFAK Bİ SORUN 1211 SAYAYILI KANUN DEVREYE GİRİYOR YANİ PARA KONUŞTURUYO ADAMLAR ONUN İÇİN BEN BİR GEMCİ OLARAK KORGK MARKA ORKLAR VE İŞLEYİCİLERİNİ TEBRİK EDİYORUM SAYGILAR ZEYNEL NOT GEM HERTÜRLÜ SETİ MEVCUTTUR İHTİYACI OLAN ARKADAŞLAR İSTEYEBİLİRLER ÜCRETSİZ OLARAK BUYURUN MSN ADRESİM:zeynelacabent@hotmail.com

Cevap: Tekrar aranızdayım arkadaşlar Mikado Melih (Gem)

arkadaşım o kablo usb diil scsi denilen bi aparat önemi yoktur sadece televziyona baglayıp şarkı sözlerini izlersin başka bi fonsiyonu yoktur