• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tepki !!!lütfen dikkat...

aykutlama

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KETRON SX 3000-ROLAND JUNO Dİ
Arkadaşlar;sitede bir çok enstrüman veya ses sitemi alan ve satan arkadaş var:Lakin bir konudan şikayetçiyim...satıcı arkadaşlar acayip fiyat düşürüyorlar özelliklede ses sistemi konusunda....bu durumda alıcı arkadaşlar bazen yaaa buna benzer malzeme bilmemkimde şu fiyata diyerek sinir bozucu olabiliyor...arkadaşlar hepimizin ekonomisi ortada,evet bazen sıkışmış ta oluyoruz...ama bir dert göreceğiz diye öldü fiyatlardan satıcılık yapmayın...kendi malınızın değerini düşünür veya düşünmezsiniz beni bağlamaz lakin benim malımın değerini düşürmeye hakkınız yok...bir sözümde alıcı arkadaşlara:arkadaşlar bir markanın aynı serisinin bazen 3 değişik versiyonu oluyor...örneğin tamamıyla çin malı,veya çinde monte veya orjinal menşey veya malzeme orjinal montaj çin...fiyat konularında lütfen bunları da dikkate alın..birde son günlerde bazı dükkancılarda sitemize dadandı sıkışanlardan öldü fiyatına mal satın almaya kalkıyorlar veya gel kardeşim bende aynısı şu kadar diye satıcılık yapıyorlar...geçen bir arkadaş böyle bir dükkanından alışveriş yapmış kasalar eyvallah içindeki oparlör ne ben söyleyim ne siz sorun...lütfen dikkat...Her şeye yetişen ,her konuyla ilgilenen adminimizdende bu konunun takibini rica ediyorum....saygılar,hayırlı alışverişler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: tepki !!!lütfen dikkat...

serbest piyasa ekonomisi dedikleri bu olsa gerek.

ben böyle serbest piyasa ekonomisini doğru bulmuyorum...tabii her koyun kendi bacağından asılır...

Böyle bir durumu ne admin nede Modlar kontrol edebilir. İlanınızı verirsiniz. İhtiyacı olan ve iyi maldan anlayan mutlaka cevap verir. O konuda yapılabilecek maalesef pek bir şey yok.

Ruhi abicim haklısın...fakat benim takıldığım hadi meslektaşlarımızı geçtim,sitemizin başında ne yazıyor?Türk Piyanist birliği...Tünel de ,orada burada hasbel kader dükkan açmış,milleti kazıklamış,sattığı ürünün ne olduğu belli olmayan dükkancılarında bizim sitemize dadanması...dahada kötüsü bazı sözümona meslektaşımızda ürün arayan arkadaşlarımıza bilmem hangi semtte şu dükkan var oraya git çözer diyorlar...komisyonmu alıyorlar??dükkanlaramı ortaklar??ne oluyoruz derdim bu benim ...hadi bizler yıllardır bu işi bir şekilde yapıyor,piyasayı ve fiyatları biliyoruz,markaları tanıyoruz...bide bu piyasadan bihaber,veya yeni başlamış arkadaşlarımız var..bu tarz dükkancılar ve yancıları yüzünden geçen gün bir müzisyen arkadaşımız bu sitede ketronsx 3000 ini 1700 tl ye kadar indirdi ve alet çil çil,full artı full...yazık günah değilmi??bu kadar düşürülürmü değeri bişeylerin..