• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tercih yapamıyor

• Konbuyu başlatan zapata
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 28
  • Görülen : 3K
Yanlis anlamada usta sen pa80 pa500 psr900 den bahs ediyordun cünkü bütcem yok diyordun simdide pax3 e kadar ciktin

ben anlamadim neyi arastiriyorsun

yani pa3x e kadar paran varsa daha ne duruyorsun

Yanlis anlamada usta sen pa80 pa500 psr900 den bahs ediyordun cünkü bücem yok diyordun simdide pax3 e kadar ciktin

ben anlamadim neyi arastiriyorsun

yani pa3x e kadar paran varsa daha ne duruyorsun
ustam o zaman da belirttim bütçemizi artıralım demiştik hatırlarsan. Şimdi çok şükür alacağımızı aldık, nakit olarak işi yarın bitirceğiz inşallah. sizlerin yardımı ile alacağımız cihazı sizlerle de paylaşacağım...

Ea7 ben az bir zaman kulandim kulanimi kolay gelemdi bana yamaha 3000 alisrsan emo veyada parali set mecbursun almaya korg pa3x daha cok terci edilen bir org ve sanirim icindede en pahalisida o pa700 yeni bir alet ve onada parali set alirsan cok iyi bir yerlere gelirsin

bazen formda baze kisiler yamahanin veyada korgun orta segmenteki orglari cöplük niyetinde görüyorlar malesef biraz düsünseler adamlar orta tabakali orglarada tutupta pa5x in soundkartini takacak degiler ya bu fiyata ancak bu veyada söyle söyleyim bir ford fiyesta alir ama neden mersedesin komforu motoru bunda yok deyip cöplük olarak görürler buda var.

saydiklarin hepsi is gören ve sahnede kulanilan orglar hic biride kötü degil yeterki birazda yetenek sende olsun benden sana tavsiye eyer herhangi birine karar verirsen mutlaka begendigin parali set almandir piyasadaki bedava olan setler seni yorar ve aradigin seskalitesini ayarini birtürlü bulamasin

saygilarimla

Sevgili Müzisyen dostlar...

Cihazımızı 0 Yamaha A3000 olarak aldık.
Herkese yardımları için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_20190314_130153.jpg
    IMG_20190314_130153.jpg
    2.2 MB · Görülen: 323
ilk hayirlamak benden olsun hayirli olsun gülegüle kulan