• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Teşekkür Butonu ve kullanımı(KurallaR].

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 5K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
Trakya müzik Teşekkür butonu
Sadece konuyu açanlara değil bir konuya uygun cevap verildiğinde konuyu açanın kendisine teşekkür edebileceği bir sistemdir.

Teşekkürler toplamı yükselmeye başlayan TM üyesinin paylaşımlarının ve destek bilgisininde yüksekliği Gerçek zaman ile forumda bağdaştırılmıştır.

önemli :
  1. Günlük 15 teşekkür etme hakkına sahipsiniz. 15 teşekkürden sonra butonunuz kaybolur.
  2. Teşekkür aldığınız her mesaj incelenir. Teşekür sayısını Yükseltmeye yönelik
    buton kullanımları tesbit edeilebilir.
  3. üyeler arasında olur olmaz mesajlara sürekli butonu kullanmak yasaktır.
  4. luzumsuz ve teşekkür sayısını yükseltmeye yönelik davranışlar Teşekkürlerin tamamının silinmesine yada üyeliğinizin sonlandırılmasına neden olabilir.
Tm de almış olduğunuz her teşekkürünüze baktığınızda Gurur duymalısınız .
teşekkür sisteminin adil ve düzenli şekilde takip edileceğine Sizi temin ederiz.
Bu Konu Teşekkür butonu kullanımı kuralıdır Foruma kayıt olan her üye bunu okumuş ve kabul etmiş olduklarını beyan ederler.

-ilave olarak farklı nicklerle foruma girip,kendi kendilerine teşekkür edenler,tesbit edildiklerinde süresiz uzaklaştırılacaklardır.
-ayrıca teşekkür sınırınıda göz önünde bulundurarak gerçekten hakeden kişiler için bu butonu kullnınız,sınırı aştıktan sonra gerçek hakedenlere 24 saat içinde teşekkür edemeyeciğinizi biliniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
hepsine saygı duyarım.... ama benim anlamadığım birşey var ..ben teşekkür butonum gittiği bir anda konu açtım ..öyle denk geldi ..peki ben bu durumda neden teşekkür edemeyeyimki ??böyle şey olurmu ??bence bu böyle olmamalı ..en azından böyle durumlarda teşekkür butonu isteme birimi kurulmalı ..ha ! genel alanda 15 tane derseniz o tamam... ama açtığımız konularda sınırsız olmalı bence ...:en azından mesaj cevap yazıldığı sürece..zaten sonuçta diğer günlerde butonunuz geldiğinde bu teşekkürleri iade yapıyorsunuz ama bence bu böyle olmalı ..saygılar:)

arkadaşlar burada şu bu teşekkür butonunu kullandı diye isim vermedik.
ayrıca
yunus_53
teşekkürü tabiri caizise günlük cebimizdeki para misali kullanalım. olur olmaz yerde harcamıyalım.

arkadaşlar burada şu bu teşekkür butonunu kullandı diye isim vermedik.
ayrıca
yunus_53
teşekkürü tabiri caizise günlük cebimizdeki para misali kullanalım. olur olmaz yerde harcamıyalım.

para dünyada en kiymetli şeydir .ama busitede teşekkür enkıymetli şeydir derseniz tabi buna uyacak en iyi kullanım şeklide bu olur sağolun aydınlattınız için...

Ben konuya başka bir açıdan yaklaşmak istiyorum. Örneğin benim için hiç önemli değil ama paylaşımda bulunanların, bunun karşılığında beklediği nedir? Teşekkür. Öyleyse günde 15 teşekkür demek, sadece 15 paylaşıma bakmak demek olacaktır. Çünkü eğer böyle bir kısıtlama varsa, insanlar seçme durumunda kalacaklardır ki, bu bana göre bu sitenin anlayışına da ters. Sonuçta, yapılan bir paylaşıma baktığınız zaman, örneğin yirmi kişinin uğradığını ama sadece üç-beş kişinin teşekkür ettiğini görmek zorunda kalırsınız. Bunun sonucunda da teşekkür yerine yorum yapılması gerekir. Oysa sadece teşekkür için yorum yazmak yerine, teşekkür butonu kullanılmalı. Belki de yorum yapmak istemiyorsunuz... O zaman ne olacak. Paylaşımda bulunan üyelerin çoğunun isteklerine dikkatlice bakarsanız, en çok beklentilerinin teşekkür olduğunu görürsünüz. Bence buton kısıtlamasının mantığını pek anlayamıyorum. Eğer giriş sayfasındaki Teşekkür listesi ise, o zaman o listenin kaldırılması daha iyi olur diye düşünüyorum. Tabiki sınırsız sayıda da teşekkür olsun demiyorum ama günlük limit olarak daha önce 20 olan sayı şimdi 15'e düşürülmüş. Bana göre en az 30 olması gerekir. Tabiki bu benim düşüncem, diğerlerinin düşüncesine de saygı duyarım.

ruhi abi sana katılıyorum ..çünki bu sitede boş boş konulardan başka sorun yok bence.. bütün sorunlar bence içi boş konulardan doğuyor ..birde var olan bişeyi tekrar alıyor site, bence bunu reddetmesi gerekir

Burada müzisyeniz çoğumuz..Programa çıktığımızda alkış bizim en büyük moral kaynağımız..O gün yevmiye alamamışta olsak (farzı misal) içten bir alkış yada organizasyon sahiplerinin içten teşekkürü bizleri mutlu eder..Bunu kabul edin yada etmeyin biz müzisyenler hassas ruhlu insanlarız...Birileri teşekkür butonu olayını suistimal ediyor diye iyiniyetli olanlara ceza veriyor olmak gibi bir şey bu..Eğer butonun kullanımına artniyetle yaklaşanlar varsa hepimiz birlik olup böyle kişileri aramızda barındırmıyalım..Uygulamanın eskiye döndürülmesi taraftarıyım selamlar saygılar...

teşekkür butonu için bence sayı kısıtlaması olmaması lazım. teşekkür yarışında da bulunmak yanlış bir durum. teşekkür etmek nezakettir. alçak gönüllülüktür. aile görgüsüdür. butona basıp basmamak önemli değildir. sadece teşekkür ederim cümlesini yazma yerine kullanılacak bir buton olduğunu düşünüyorum. yarışa dönüşmemeli. saygılar.