• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TM kURUCUSU TİMUR İLHAN YOĞUN BAKIMDADIR

Cevap: TM kURUCUSU TİMUR İLHAN YOĞUN BAKIMDADIR

allahtan acil şifalar diliyorum kardeşime.çok üzüldüm.bizi bilgilendiriseniz seviniriz.

Allahtan acil şifalar diliyorum. Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. İnşallah en kısa zamanda kendine gelir ve aramıza döner.

TİMUR İLHAN senin bir tane ailen yok yüzlerce ailen var umarım sesimizi duyup hissedersin umarım bizleri daha fazla bekletmeden bir an önce sağlığına kavuşursun bizim sana burada ihtiyacımız var ..Nasıl şimdi dualarımızla , dilek ve temennilerimiz ile yanında isek sende bizim yanımıza çabuk dön...Bizi çok bekletme..Allah yardımcın olsun...Umarım bu sesleri hissedersin arkadaşım...Acil şifalar dilerim..Saygılarımla

inanın şok oldum..rabbim gençliğinin hatrına onu bizlere bağıişlasın inşallah..dualarım onunladır..
çok üzgünüm gerçekten.

Allah acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur .

şok oldum.üzüntüm sonsuz.acil şifalar diliyorum.en kısa zamanda aramıza döneceğine inanıyorum.bütün dualarım onunla.

Sabah duyunca çok üzüldüm rabbim gençliğine acısın Allah ailesine yakınlarına sabir versin Timur kardeşimizin ... Dualarım seninle kardeşim.

Yarın kandil dualarınızı eksik etmeyin bu mübarek günler hatrına mevlam sen timur kardeşimize sağlık ver onu bize Bağışla yarabbim amin

Arkadaşlar Timur hayatta..!Pazartesiyi salıya bağlayan gece yüksek tansiyon şikayetiyle beyninde oluşan ödemin patlaması sonucu bilinç kaybı ve sağ tarafta hareket kaybı şikayetleri ile Edirne Devlet hastanesi yoğun bakım ünitesinde alındı.Beyin kanaması halen devam etmekte bu yüzden ameliyata alınıncaya dek uyutuluyor..Lütfen bilip bilmeden konu açıp yaşayan insana öldü demeyelim!
Tüm site sakinlerini bu genç arkadaşımız için Yüce Rabbimize dua etmeye davet ediyoruz dualarınızı eksik etmeyin Allah onun gençliğine acısın ve tekrar aramıza dönmesini nasip eylesin Amin..

ALALAHTAN acil şifalar diliyorum üzgünüm

Rabbim bu kadar duayı duyacaktır inşallah...