• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TM kURUCUSU TİMUR İLHAN YOĞUN BAKIMDADIR

Cevap: TM kURUCUSU TİMUR İLHAN YOĞUN BAKIMDADIR

haberi dün öğrendim diğer bir konudan.. ve hala büyük moral kaybı içindeyim söyleyecek birşey bulamıyorum gencecik bir adam. Allahtan acil şifalar diliyorum. umarım en kısa zamanda aramıza döner.

günaydın arkadaşlar timur ustanın durumuyla ilgili bir gelişme varmı şu kandil gununun yüzü suyu hürmetine bir hayırlı haber çıkar inşallah

ciddiyetini koruyor hala

Allah yardımcımız olsun...Şu mübarek günde inşallah aramızda olur...Dualarımızı esirgemeyelim arkadaşlar...

allah acil şifalar versin tez zamanda iyileştir inşallah, allah sevenlerine bağışlasın

Halamı iyi bir haber yok ya, hala uyanmamış mı açmamış mı gözlerini bir umut ışığı gösterse de bizde azda olsa rahatlasak :(

Yok arkadaşlar koma hali devam etmekte ben takipçisiyim bi gelişme olunca haber edicem..Timur güçlü bi dostumdur aşacak bu durumu kimsenin şüphesi olmasın..Bu mübarek kandil günü (Tüm üyelerimizin kandili mübarek olsun) dualarınızı eksik etmeyin Cenab-ı Hakk yardım edecektir.

arkadaşlar bu arada bizim yapabileceğimiz bişey varmı.maddi manevi ne olursa.

arkadaşlar bu arada bizim yapabileceğimiz bişey varmı.maddi manevi ne olursa.

Şu anlık yapacağımız tek şey dua etmek arkadaşlar kendine gelip bilinci açılınca muhtemelen bi ameliyat söz konusu olacak o zaman eğer gerekli olursa site üzerinden duyurucam yardım etmek isteyenler o zaman edebilecek..Şimdilik sadece dua edelim

geçmiş olsun ALLAH yardımcısı olsun