• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Değerli Trakya Müzik üyeleri,

Geçen yıl olduğu gibi bu sene de sitemize moderatör alımları yapılacaktır.
Moderatör alımlarına sitemizde belirli kriterlere ulaşan üyelerimiz arasından sitemize faydalı olduğunu düşündüğümüz üyelerimizin kendi isteklilikleri, diğer moderatörlerin teklif ve önerileri ile yapacağımız değerlendirmeler sonucunda karar veriliyor.

Son zamanlarda sitede birkaç kişiyle didişip yönetim aleyhine atıp tutanların iddia ettiklerinin aksine Trakya Müzik'te moderatör alımları son derece ciddiyet ve titizlilikle yapılmaktadır.Her aday ayrı ayrı değerlendirilir ve karar verilir.

Yalnız şunu unutmayın ki; bu sitede moderatör olmak için çok şey bilmeye yada piyasadaki en iyi cihazlara sahip olmaya gerek yoktur.Biz bundan ziyade üyenin sitedeki duruşunu ve siteye kazandırabileceklerini ve moderasyon kabiliyetinin olup olmadığını sorgularız...

Daha evvel olduğu gibi moderatör olacak arkadaşların sitede devamlılık sağlaması, hergün konuları ve şikayet raporlarını değerlendirmesi, TM de en az 100 teşekkür almış olması ve Trakya Müzik'te herkesçe kabul görebilecek seviyeli bir geçmişinin olması gerekmektedir...

Başvurularınızı bu konu altında yapabilir, siz de Trakya Müzik ailesinin bir ferdi olarak yöneticilik yapma ayrıcalığına ulaşabilirsiniz...:)

Lütfen istekli olan arkadaşlar bu başlık altında isteklerini belirtsinler.Ayrıca tüm site sakinlerinin de bu başlık altında konu ile ilgili görüşlerini seve seve dinleriz...

Saygı ve sevgilerimizle...

TRAKYA MÜZİK YÖNETİM

Ch.

Cevap: Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

ben bu konuda istekliyim.yıllardır sitemizin takipçisiyim.görev verilirse seve seve yaparım...

bende olmak istiyorum abi elimden gelenenin en iyisini yaparım geçen yılda olamam diye söylemiştim ama bu yıl olmak istiyorum

Ben de eğer uygunsa talip olmak istiyorum.

Trakya Müzik ailesine ve başvuru yapan tüm üye arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.
Bizlere paylaşım ,mühabbet bilgi alışverişi, arkadaşlık ,abi kardeşlik gibi güzel ortamları sağlayan TRAKYA MÜZİK e üye olmak ve görev almak çok güzeldir.

Ben de moderetor olim diyim ama kendime hayrim yok :) siteye nasil olacak:).. Olacak arkadaslara kolay gelsin Allah yardimciniz olsun..

günceldir...

Ch.

Edirne'den Umutpa nickli arkadaşımızı öneriyorum.

Kısmetse Trakya Müzik Ailesine katkım olsun istiyorum..

Bende seve seve bu sorumluluğu üstlenirim saygılarımla