• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

Cevap: Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

bende bu göreve talip olmak istiyorum kısmetse olur. Sürekli takipçisiyim. Faydalı olacağımı düşünüyorum.

siz moderatörlerimiz en iyi kişiyi mutlaka bu göreve uygun görüp tercihte bulunacaksınız.kendimi moderatör adayı olarak görüyorum ve bu önemli göreve kendimi hazır hissediyorum,bütün arkadaşlarıma hocalarıma başarılar,moderatörlerimize de çalışmalarında ve seçimlerinde başarılar...

8 yılı geçti benim de buraya olan üyeliğim hayli eskidik, önceki site çöktü tabi umarım birdah böyle afetler yaşanmaz, trakya müzik gerçekten Türkiye'nin tek piyanist sitesi bana göre rakipsiz

bütün arkadaşlara başarılar şansınız bol olsun diyorum
bende sitemiz üyelerinden tecrübeli orgun teknik özelliklerini çok iyi kullanan yardımsever elinden geleni her zaman güzellikle paylaşmaya çalışan değerli bi abim UZMAN 1972 kendimi bir moderatör olarak değilde sitenin üyesi gibi öneride bulunmak isterim,
herkese bol şans diliyorum

bende moderatör olmak isterdim ama daha önce moderatör olmuştum bir ara normal üye olarak forumda takılmak daha rahat oluyor istediğimiz gibi tartışma ortamlarına katılabiliyoruz :D o yüzden vazgeçtim moderatör olacaklara hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bütün arkadaşlara başarılar şansınız bol olsun diyorum
bende sitemiz üyelerinden tecrübeli orgun teknik özelliklerini çok iyi kullanan yardımsever elinden geleni her zaman güzellikle paylaşmaya çalışan değerli bi abim UZMAN 1972 kendimi bir moderatör olarak değilde sitenin üyesi gibi öneride bulunmak isterim,
herkese bol şans diliyorum

zafercim seni normal üye olarak ben görmek istemiyorum..sana yöneticilik yakışıyor...
beni önermenizde gururlandırdı beni..hakkımda hayırlısı ne ise o olsun :)

Görev verilirse bende talibim...

Yakisir Yasar abime Yoneticilik :)

zafercim seni normal üye olarak ben görmek istemiyorum..sana yöneticilik yakışıyor...
beni önermenizde gururlandırdı beni..hakkımda hayırlısı ne ise o olsun :)

yaşarıma yakısır bencede................

keşanlı mustafa ile yaşar diyaroğlu kesinlikle moderatör olmalıdır