• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2013 planlaması ve moderatör alımı

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Değerli Trakya Müzik üyeleri,

Geçen yıl olduğu gibi bu sene de sitemize moderatör alımları yapılacaktır.
Moderatör alımlarına sitemizde belirli kriterlere ulaşan üyelerimiz arasından sitemize faydalı olduğunu düşündüğümüz üyelerimizin kendi isteklilikleri, diğer moderatörlerin teklif ve önerileri ile yapacağımız değerlendirmeler sonucunda karar veriliyor.

Son zamanlarda sitede birkaç kişiyle didişip yönetim aleyhine atıp tutanların iddia ettiklerinin aksine Trakya Müzik'te moderatör alımları son derece ciddiyet ve titizlilikle yapılmaktadır.Her aday ayrı ayrı değerlendirilir ve karar verilir.

Yalnız şunu unutmayın ki; bu sitede moderatör olmak için çok şey bilmeye yada piyasadaki en iyi cihazlara sahip olmaya gerek yoktur.Biz bundan ziyade üyenin sitedeki duruşunu ve siteye kazandırabileceklerini ve moderasyon kabiliyetinin olup olmadığını sorgularız...

Daha evvel olduğu gibi moderatör olacak arkadaşların sitede devamlılık sağlaması, hergün konuları ve şikayet raporlarını değerlendirmesi, TM de en az 100 teşekkür almış olması ve Trakya Müzik'te herkesçe kabul görebilecek seviyeli bir geçmişinin olması gerekmektedir...

Başvurularınızı bu konu altında yapabilir, siz de Trakya Müzik ailesinin bir ferdi olarak yöneticilik yapma ayrıcalığına ulaşabilirsiniz...:)

Saygı ve sevgilerimizle...

TRAKYA MÜZİK YÖNETİM

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Trakya Müzik 2012 planlaması ve moderatör alımı

İlk aday benim o halde. Karar sizlerindir.

Saygılar.

TM ailesinde mod. olmak benim için gururdur, takdir sizlerin!
tşk ler....

Ben de adayım mod olsam da olmasam da her zaman yanınızdayım saygılar.

Değerli Dostum!Uzun bir süre düşündükten sonra aşağıdakileri yazıyorum:
Öncelikle belirteyim ki Moderatörlüğün ne olduğunu ve ne olamadığını gerçekten bilmiyorum...Bu konudaki bilgisizliğimi bağışlayın lütfen...
Ama anladığım kadarıyla Moderatör olan arkadaşlarımızın bilgili,etik ve ahlaki kurallara dikkat eden hassas kişiler olması gerekiyor gibi...
Kanımca bu arkadaşların başta İnsan Psikolojisi,Sosyoloji,Felsefe konularında da yetkin olmaları Sosyal bir paylaşım Sitesi olan Trakya Müziğin geleceği açısından çok önemli..
Bilim insana anlayış ve hoşgörü yetisi verir.Bilim insanların sözlerinden ve yazdıklarından dolayı yargılanmaması gerektiğini öğretir.
İnsanın en temel güdülerinden birisi Cinselliğidir....Sitemizde yayınlanan şarkıların yaklaşık hepsi karşı cinse yazılmış şarkılardır...Cinsellik konusunda etik sınırları aşmamak kaydıyla anlayış bekliyorum moderatör arkadaşlardan...
Reklam dünyası da cinselliğin üzerine kuruludur.Artık hemen hemen bütün ürünler az çok dekolte giyinmiş güzel bayanlar ve yakışıklı erkekler tarafından sunulmaktadır...
Bu anlamda Reklam Sektörü eleştirilebilir...
Bazı konularda fazla tututcu olursak başta fıkralar olmak üzere bir çok videoyu da birbirimizle paylaşamayız...
Kısacası eski ve yeni seçilecek Moderatör Arkadaşlardan esneklik rica ediyorum...
Eskilere ve Yeni Seçileceklere şimdiden başarılar diliyorum...
Sevgi,Saygı,Selamlar hepinize.....

adaylarımıza başarılar

isteyen herkes adaylıyını koyabilir,konu güncel olsun

frden slmlar valla benim ole bi niyetim yok cunki okuma yazmam yok neden gaseriliyim bide basin toplantisina falan ta tr ye git gel gazeteciler falan rahatsiz etcek bide zaferi gorunce bmw reno krizi yasicaz yasarda var isin icinde ben bole emekliligin tadini cikarim olacaklara hayirli olsun olsamda olmasamda degisen bisey yok benim icin

frden slmlar valla benim ole bi niyetim yok cunki okuma yazmam yok neden gaseriliyim bide basin toplantisina falan ta tr ye git gel gazeteciler falan rahatsiz etcek bide zaferi gorunce bmw reno krizi yasicaz yasarda var isin icinde ben bole emekliligin tadini cikarim olacaklara hayirli olsun olsamda olmasamda degisen bisey yok benim icin

yakisirdi sana burhan abi moderatör luk.bende olmak isterdim sizin gigbi ustadlarimiz dururken bize dusmez herhalde.

frden slmlar kadir neden dusmesin tabiki oyle niyetin varsa sende katil illaki degerlendircek arkadaslar kimsenin kimseden usdunlugu yok yani nihayetinde devlet baskani olmucan sitede sorumlu olcan sanada yakisir niye yakismasin

Uzun yıllardır üyeyim. Faydam olur diye düşünmüyor değilim. :)