• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(Trakya Müzik 2015 planlaması ve moderatör alımı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: (Trakya Müzik 2015 planlaması ve moderatör alımı)

Bencede belli ki daha istenilen sayıya ulaşılamadı.Acelemiz yok bekleyelim.

Belli bir sayıya yönetim ulaşamaz. Sadece bekler. (Aman ha! lafım kartal123' e değil, sadece ilham aldım.) Sayıyı çoğaltmak sadece üyelerimizin destek ve katılımlarıyla arttırmaları yönünde olmalıydı. Mesuliyetleri doğrultusunda. Onca müzik konusunda prof. ça ahkam kesenler nerede? Hepsi çil yavrusu gibi dağılmış durumda. Belliki bu işi angarya görmekte (bu işin safsatası) veyahut gerçekten böyle işin ciddiyetinden korkmakta ve kendine güveni olmayan kişiler çoğunlukta. Bir nevi egoistlikte diyebiliriz. Maalesef aday sayısı da bunu teyit etmektedir. Şimdi yeniden bu sayıyı arttırmaya niyetli, gerçekten ben bu işi yaparım edasıyla göğüs gerebilen üyeleri gönül kabartacak nitelikte, görebilecekmiyiz? Yoksa hala kabuğunamı sinecek? Seçim sizin. Türkiye' nin müzik sitesi olarak en önde olan ve şu an için 67.543 adet üye sayısına ulaşmış bir site için. Araştırın, görün derim. Böyle sanal ortamda dahi önderliği kabul edemiyen, gerçek hayatta hiç cesaret edemez. Bu benim naçizane fikrimdir. Hepinize yürekli yarışmalar dilerim. Sevgilerimle.

Update....

güncelliyorum ....................

bu sitenın geçmis uye adedi 155 bin dir güncelleme ve atılma sonucu doru rakamda olan uyeler kalmıştır sayı ve adetle sorunumuz yok

paylaşımcı kısılerle dolsun yeter

katılmak ısteyenler olucaktır onlar ıcın beklenıyor ve acelemızde yok

guncel

İyi Akşamlar. Saygılar, Sevgiler. Güncelliyim Abim.

Güncel.........

Güncel kalsın....

Canlarım Çiğerlerim Güncelleyelim.

moderatörlük olmaz ama sitenin logosunu afişlerini reklamlarını yapmada yardımcı olabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...