• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik Beste Yarışması Başladı...!

En Beğendiğiniz Beste Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    54
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
herkezin ellerine sağlık. hepsi de çok güzeldi. dreamsong un çalışmasınıda ayrıca belirtmek istiyorum çok beğendim. iki demo arasında kararsızlığımın sonrası oyum chordsolo bahadır abime.
herkeze tekrardan başarılar dilerim. saygılar.

teşekkür ederim Ali,saolasın...

_Ellerinize ve ağzınıza sağlık arkadaşlar,gerçekten başarılı çalışmalar sunmuşsunuz,ben kararımı verdim ve oyumu kullandım,yarışmada kurallar gereği bir yarışmacıya oy kullanıyoruz ama,bana kalırsa bu yarışmaya katılma cesaretini gösteren herkez zaten birinci sayılır.Organizatör arkadaşımıza ve katılımcılarımıza tekrar teşekkür ederim saolun...

esasen ben tüm parçaları günlerdir zaten dinledim.batuhan ın ve dreamsong un çalışmaları arasında kaldım.
her ikisi de benzer temalı çalışmalar aslında.fakat ben kompozisyonunu daha iyi bulduğum dreamsongs hocama oyumu gönderiyorum.
bu arada bu bir beste yarışması malum,ama çok güzel çalışmalar ortaya çıkmış yahu...!
bu arada şahsıma oy veren vermeyen tüm arkadaşlara teşekkürler...önemli olan güzelce yarışmak...
selamlar

bu arada kendi çalışmam hakkında biraz bilgi vereyim müsadenizle;
"sersefil" sözleri eşim tarafından yazılan, yamaha ve cubase vst leri ile yapılmış bir çalışmadır.şan ve back vokal bana ait...
ayrıca çocukluğumun 8mm filmleriyle bir de video hazırlamıştım,onu da sizlerler paylaşayım;

filmde gözüken oyun oynayan çocuk benim 2 yaşındaki halimdir...:)

bahadır abi ben izleyemedim. açmıyor linki. :)

Birbirinden güzel emekler.. Tşk ler herkese.
düzenleme için sana tşk ler ...Bahadır

Öncelikle düzenleyici olarak büyük emeği geçen Bahadır'a çok teşekkür ederim. Gerçekten güzel bir işe imza attı. Ayrıca tüm katılımcıları medeni cesaretlerinden ve yetenekleri yönünden canı gönülden kutluyorum. Gerçekten muhteşem eserler yaratmışlar. Seçim yapmak çok zordu. Keşke bir kaç oy verebilseydim diye düşünmedim değil çünkü hepsi birbirinden güzel. Özellikle dört tanesi arasında bayağı bocaladım ama sanırım günlerdir demolarına kulağımız alıştığından bir parçacık Bahadır'ın ki üstün geldi sanki ve oyumu ona kullandım. Yinede bence hepsi birinciliğe layık. Saygılarımla.

Organizasyonu düzenleyen Bahadır kardeşime öncelikle emekleri için çok teşekkürler..

Besteleri dinledim..Hepsi birbirinden güzel özgün çalışmalar..Müzik zevkimiz,müziğe bakış açımız oyumuzuda etkiliyor..Bir kaç çalışma dikkatimi çekti..Lakin Chordsolo Bahadır üstadımın parçasını oldukça etkileyici buldum..Oyum kendisine..Tüm yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum..Paylaşım adına böyle organizasyonların sürmesini canigönülden arzu ederim selamlar...

Bahadır abi ilk oyu ben verdimya baya bereketli gelmiş sana :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...