• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik Beste Yarışması Başladı...!

En Beğendiğiniz Beste Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    54
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet bende tüm besteleri şuan dinlemiş bulunmaktayım.:)Herkezin ellerine,yüreğine sağlık.Tüm çalışmalar çok güzel olmuş.Fakat 1 tane oy verme hakkımız olduğu için,kendimize göre bazı elemeler yapmamız gerekiyor.Ben bu 10 tane güzel şarkıdan eleye eleye,batuh hocam ve bahadır hocam(chordsolo)arasında kaldım.İki altyapıda çok iyi.Fakat chordsolo hocam'ın parçasını seslendirmesi ve çok güzel vokal süslemeler yapması(çift ses vs...)benim oyumun ona gitmesine sebep oluyor. :)
Herkeze saygılar,sevgiler

Yarışmaya katılan herkese teşekkürler. Çok zor bir durumda kaldım:eek: parçaların her biri ayrı bir güzel olmuş. Bahadır hocam yine müzik bilgisini konuşturmuş parça harika olmuş.Cesamusic hocamın parçası tam albümlük olmuş çok kaliteli ve güzel bir eser çıkmış. Batuh kardeşim zaten piyano tekniği yeter, o da müzik tekniğini konuşturmuş. Ama tister hocamın parçası beni vurdu damardan girdi. Hocam sözler dehşet bişi olmuş , oyum senindir.Tebrikler.

yalçın hocam,çook teşekkür ediyorum..çok az da olsa etkileyebildiyse parça ne mutlu bana.
saygılar

Dinlemiş olduğunuz bana ait olan eser tamamen FL studio da yapıldı. Kanun, Kabak kemane, Vokal kaydı ise cubase programında tamamlandı arkadaşlar. Nakarat kısmında yani meyanda bazı çok ufak detoneler var ama affedin artık :) Birde farkettimki şarkının giriş bölümü çok uzun olmuş :))) Nakarata gelene kadar 2 dakika geçiyor. Ama bence nakarat kısmı güzel oldu şarkının.

Dinlemiş olduğunuz bana ait olan eser tamamen FL studio da yapıldı. Kanun, Kabak kemane, Vokal kaydı ise cubase programında tamamlandı arkadaşlar. Nakarat kısmında yani meyanda bazı çok ufak detoneler var ama affedin artık :) Birde farkettimki şarkının giriş bölümü çok uzun olmuş :))) Nakarata gelene kadar 2 dakika geçiyor. Ama bence nakarat kısmı güzel oldu şarkının.

hocam baştaki kabak kemane canlı değilmi:confused:..süpeerr olmuş.klavye çalımına hiç benzemyor.eline sağlık...

Klavye değil, canlı çalındı. Kanunda canlı, kabak kemanede.

evet çok güzel ama sanırım beste yarım kalmış birde meyan verebilseydin benim favorim olurdun

arkadaşlar dinlemede problem yaşayan varsa lütfen yazsın,alternatif link atayım.
fileden com da bazen internet hızı veya sitenin kendisinden dolayı problem yaşanabiliyor.
fakat eserlerin media player la açılıyor olmasından dolayı burayı tercih ettim.
selamlar

yalçın hocam,çook teşekkür ediyorum..çok az da olsa etkileyebildiyse parça ne mutlu bana.
saygılar

Hocam etkilemez mi ya, gülüşün yeter diye başlayınca bittim zaten aklım nerelere kime gitti :eek: mükemmel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...