• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik Destekçileri..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 59
  • Görülen : 11K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trakya Müzik Destekçileri..

Arkadaşlar Vbulletin 5 connect geçişi için ve sunucu giderlerine takviyede bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz..

bende bu arkadaşlarımıza özel olarak sitede 3 adet özel uygulama hakkı tanıyacağım..

1. Tüm destekçilere TM büyük başarı Madalyası takdim edilecektir..( profilimde görülen madalyalardan,)
2- üye adını değiştirme hakkına sahip olacaktır.. hatta 1 yıldan fazla giriş yapılmayan üyelik adını talep edebilecektir.. örneğin gerçek ismin erdal sitede erdal ismi ile katılım yapmak istiyorsunuz.. erdal ismi kullanıcısı 1 yıla yakın yada 1 yıl boyunca giriş yapmadıysa tüm hakları isteğe bağlı olarak trakya müzik destekçisine aktarılacak ve değişiklik yapılacaktır..
3- üye isim rengi değişimi admin yönetici mod ve özel üye rengi dışında üye adı rengi talep edebilecektirler..
umarız destekçilerimizin katkılarını bizde bir nevi karşılıksız bırakmamış oluruz..

iyi forumlar..

Arkadaşlar Vbulletin 5 connect geçişi için ve sunucu giderlerine takviyede bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz..

bende bu arkadaşlarımıza özel olarak sitede 2 adet özel uygulama hakkı tanıyacağım..

1. Tüm destekçilere TM büyük başarı Madalyası takdim edilecektir..( profilimde görülen madalyalardan,)
2- üye adını değiştirme hakkına sahip olacaktır.. hatta 1 yıldan fazla giriş yapılmayan üyelik adını talep edebilecektir.. örneğin gerçek ismin erdal sitede erdal ismi ile katılım yapmak istiyorsunuz.. erdal ismi kullanıcısı 1 yıla yakın yada 1 yıl boyunca giriş yapmadıysa tüm hakları isteğe bağlı olarak trakya müzik destekçisine aktarılacak ve değişiklik yapılacaktır..
3- üye isim rengi değişimi admin yönetici mod ve özel üye rengi dışında üye adı rengi talep edebilecektirler..
umarız destekçilerimizin katkılarını bizde bir nevi karşılıksız bırakmamış oluruz..

iyi forumlar..

bu hesaba atm den kartsız işlemlerden para yatırabilirmiyiz... yarın vaktim olursa çarşıda bende bir miktar katkı yapmak isterim... kullanıcı adımı siyah renk yapılmasını istiyorum madalya ya gerek yok bir WANTED afişi olsun yeter :D

bu hesaba atm den kartsız işlemlerden para yatırabilirmiyiz... yarın vaktim olursa çarşıda bende bir miktar katkı yapmak isterim... kullanıcı adımı siyah renk yapılmasını istiyorum madalya ya gerek yok bir WANTED afişi olsun yeter :D

wanted_poster.jpg

Bu ilanın içine arkadaşın resmini de koyalım tam olsun :) Espri tarzı farklı bir arkadaş bu yasalhaydut..

Umarım bu sitenin gelişmesine herkesin bir katkısı olur..

yıllardan beri bu site sayesinde çok şeyler öğrendik kazandık paylaştık alışveriş yaptık hepimizin borcu var ve bende bugün küçük bir yardımda bulunacağım damlaya damlaya göl olur:)

bugün hesaba atm den bi miktar para yatırdım... hani nerde benim siyah renkli nickim :D ayrıca western yazı karakterinde olursa daha da makbule geçer... altınada "site haydutu" yazın madalya ya da puan muan istemez...

kesinlikle destek olunacak bi site. bende varım. yeni versiyonda "uygulamalı videolara" da yer verilirse harika olur. örnek olur set yüklemeler, formatlamalar vb. konularda videosal paylaşımlar daha iyi olur.

bu site bu işle uğraşanlar için bulunmaz nimet arkadaşlar her türlü konu ve bilgi var... o yüzden her üye 1 tl verse 55 bin lira yapar aslında sitede bazı paylaşımlar ücretli olsa çok iyi olur tabii yaptığı çalışmaları ücretli olarak paylaşmakta olabilir her nasıl olcaksa ama maalesef ülkemizde bu tür şeylerin önemi yok... mesela ben ritm yazdırmak ses editletmek istiyorum kendime özel bastıracağım parayı bu işten anlayan arkadaşa ücretini ödeyerek tabi... bu benim fikrim site yönetimi bunun zeminini hazırlayabilir... tabi bu konu konuşulması lazım nasıl yapılır edilir

teşekkürler arkadaşlar. Mobilden giriyorum 1saat sonra giriş yapacağım. Görüşmek üzere..

Bugun destek olan 2 arkadaşımızada teşekkür ederiz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...