• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik Destekçileri..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 59
  • Görülen : 11K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trakya Müzik Destekçileri..

bu hesaba atm den kartsız işlemlerden para yatırabilirmiyiz... Yarın vaktim olursa çarşıda bende bir miktar katkı yapmak isterim... Kullanıcı adımı siyah renk yapılmasını istiyorum madalya ya gerek yok bir wanted afişi olsun yeter :d

sonunda yasal laştın :) tşk ler

Sitemize destek te bulunan arkadaş larımmıza tşk ler

Moderatör tarafında düzenlendi:

böyle değerli bir oluşumda rütbe kazanmak maddiyatla ölçülemez bir onur, bende bu sitede emği olan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum...

SEDAT EFE
(eski soundcheck, yeni efe'S)

hayırlı olsun keyif li forum lar dileriz

böyle değerli bir oluşumda rütbe kazanmak maddiyatla ölçülemez bir onur, bende bu sitede emği olan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum...

SEDAT EFE
(eski soundcheck, yeni efe'S)

hassasiyetiniz ve desteğiniz için teşekkürler.

bundan 3-4 yıl önce orglarla ilgili ne arasam karşıma ilk bu site çıkıyordu sonra üye oldum... böyle bir topluluk oluşturmak çok zor şu an yeni bir site açılsa 55 bin üye ve bu kadar bilgiyi bir araya 20 senede getiremezsin... istersen bedava set dağıt org dağıt olmaz... o yüzden böyle bir siteye ihtiyacımız var...

çok doğru bir düşünceniz var

Değerli arkadaşlar;
Adminimiz bazı kişisel nedenlerden ötürü maddi sıkıntıya girip konuyu utana sıkıla bize açtığı gün bu sitenin hepimize ait olduğunu, bizim büyük bir aile olduğumuzu ve "Trakya Müzik Ailesi" lafının boşa söylenmediğini söylemiştim...
Gün geçtikçe bu konu başlığında katılımcıların arttığını görüyor ve çok mutlu oluyorum...
Maddi manevi destek veren herkese teşekkür ederim...

Ch.

yardım ve bağışta bulunmak kesinlikle özverililikle alakalı. bugün şu sitede kayıtlı olan org kullanıcı olan üyenin 500 TL den 10 bin TL lere yakın cihaz kullandıklarını hepimiz iyi biliyoruz. kimisi bu işten ekmek yiyen kesim kimiside benim gibi evinin köşesinde hobi amaçlı kullananlardan. ben yerel bi dernekte 3,5 yıl görev yaptım bunun dışında 4 yılda web site yapımcılık ve yöneticiliği yaptım insanların duyarsızlığının en dip noktalarını gördüm. kahvede para harcayıp yıllık verdiği paranın 30 ta 1 ini derneğe vermeyi çok görenden tut, destek çağrısı yapıp aylık içtiği sigaranın 3 te 1 tutarını domain ve hostinge katkı olarak ödemeyene kadar.

etkin birçok üye var ve çoğunun sağlam tutara denk gelen cihazları var. duymazlığa gerek yok bariz bi şekilde sitenin daha iyi hizmet vermesi için desteğe ihtiyacı var. listenin açık olması gayet anlamlı ve bilgi verici. kimsenin eli boğazında değil. burda hemen hemen herkes bağışta bulunabilir. maddi yükümlülüğü admine yada sponsorlara yüklemenin hiçbir anlamı yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

saol alihaydar / Turkuaz 12 yıl oldu buzamana kadar böyle bir destek talebinde bulunmadık.. imkanlarımız elverdiğince bu ortamı sizler için yaşatmaya ve sürekli var olması için maddiyatımızı sonuna kadar harcıyoruz.. gerçekten gereksinim olmasaydı bu konu dile getirilmezdi.. iyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...