• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Turkiye nereye cekilmek isteniyor!?

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
frden slmlar arkadaslar aylardir hepimizinde bildigi gibi haberlere bakiyoruz hep bir irtica devrim inkilap ya vatani bolmek icin ne planlar yapilmis egerki bu askerlerin planlari dogruysa allah muhafaza cami bombalamak kendi ucagini dusurmek egerki dogruysa tabi vatan kansiz dolmus demektir zaten teror belasi yetmez gibi bide bunlar cikdi ergenekon du suydu buydu isde bizim millet olarak bir birimizie baglanmamiz lazimken hala birbirimizin kuyusunu kaziyoruz ben 20 senedir fransadayim en ufak bir sorun yok herkes kendi isiyle mesgul oysa vatanima bakiyom 100 den fazla tv kanali kim sigara icse kim biyerde gozukse pesinde 40 kameraman bune ya insana saygi kalmamis ama bunlarin hepsi amerika israil oyunu ama miletimizi allahdan baska kimse bolemez insallah bu iman ve birlik olsun

zaten bolmeyi hesap edenler bolemiceklerini adlari serefsiz oldugu gibi biliyorlar ama gende de isimlerini yapmaya yani serefsizlige devam ediyorlar dunya bolememis 3 kurusluk amerika asla bolemez o topragin altinda ne kadar sehit var biliyormu acaba amarika frden slmlar

aynen sana katılıyorum hocam bunların hepsi bir oyun bü ülkeyi 1000 yıl uğraşsalar yine bölemezler....

bu tur konular buralarda gormedigim icin icimdeki kini yazamiyordum dosttum ulke nereye goturulmek isteniyor guzel bir soru ben de 3 yil ozbekistanda yasadim orda da cok olay olmaz olursada adamin 7 gobek sulalesini kazirlar bizde neden boyle kac aydir ergonokon balyoz pkk bu tur sorunlari tv den izleye izleye biktik haber saati tvden uzak duruyorum zaten cokta bakmiyorum simdi ergonokon kim gizli devlet denildi balyoz kim askeriye denildi pkk basli basina bir ciban peki hic kimse neden demiyor halk nasil yasiyor isleri varmi evine ekmek goturebiliyormu bana ne ergonokon bana ne balyoz arkadas sen once halkina bak is verenlere bak almislar dizginleri ellerine halki surukluyorlar saga sola firmaya gir calis maas zamani gelince kiriz var maas veremiyoruz o zaman kapat firmayi maas verebilecekler acsin bunlarin hepsi birer oyun gundem degistirmek halkki uyutmak madem ergonokon var gizli bitir madem balyoz var gizli bitir salakmi bu insanlar neyin ne oldugunu bilmiyorlarmi sen gundem degistiriyorsun durmadan herseyi tv gostermek zorundami kısıtla arkadas tv leride kiniyorum burdan cunku cogu bos seyler ben bilsem ne bilmesem ne bana is lazim ekmek lazim bunlar olan bir ulkede baska seyler olmaz saygilar not benim icin parti onemli degil bu vatani gercek seven insan onemli

Moderatör tarafında düzenlendi:
güzel konu... teşekkürler kardeşim...
türkiyede sorunların çözümü için canla başla çalışan bir hükümet kadrosu var...fakat medyanın inanılmaz taraflı tutumları yüzünden doğru olan şeyler bile yanliş gösterilmektedir
tüm engellemelere rağmen herşeye rağmen türkiyenin 2014 yılında avrupa birliğine kabul edileceğini tahmin ediyorum... saygılar sunuyorum .

yunus53 arkadaşım medyanın yüzde 95i hükümetin yanında zaten neden şikayet ettiğini anlamadım.

bizim neslin AB yi göreceğini hiç sanmıyorum.burhan57 arkadaşımada soruyorum sizin oralarda(fransada) al kömürü ver oyu diye bir sistem varmı çok merak ediyorum.
hepinize saygılar

Ahmet'e katılıyorum. Bu hükümet sorunları çözmek istiyorsa haburdan girenlere pişmanmısınız diye sorduklarında pişman değiliz diyenleri affetmez! Herkeze eşit mesafede olmak istiyorsa sadece karşı basını eleştirmez! Ordunun içindeki birkaç kendini bilmezin yüzünden Tsk'nın üzerine acımasızca çullanan yandaş basını uyarır! Hop durun kardeşim Tsk' yı yıpratmayalım bırakın yargı bu işi çözer desin! Sorunları çözmek istiyorsa deniz fenerinin üzerine gider! Sorunları çözmek istiyorsa bütün Türkiyenin gözü önünde söz verdiği dokunulmazlıkları kaldırır! Sorunları çözmek one minutla olmaz! Bu hükümetin çözdüğü bir sorunu söyleyin bana ben bilmiyorum da!

hangi sorun çözüldü bende bilmiyorum açıkçası.sorun üretiyorlar deseniz neyse..çözülmüş bir şey yok.ileriye ümitle bakmak istiyorum ama hala bu şekilde düşünen insanlarımız olduğunu görünce ümitsizliğe kapılıyorum malesefki..en büyük düşmanımız cehalet.en kısa zamanda aydınlık günlere çıkarız inşallah..

yunus53 arkadaşım medyanın yüzde 95i hükümetin yanında zaten neden şikayet ettiğini anlamadım.

bizim neslin AB yi göreceğini hiç sanmıyorum.burhan57 arkadaşımada soruyorum sizin oralarda(fransada) al kömürü ver oyu diye bir sistem varmı çok merak ediyorum.
hepinize saygılar

frden slmlar ahmet abi ben 20 yildir burdayim odun komur yakildigini gormedim somune yakan var ama oda zevk olsa gerek her taraf dogal gazdi geldigimde halada ayni ama insallh memleketimiz duzelir diyorum

temel degerlerimizi kayıp etmememlıyız.
bizi bize bağlayan degerler yanı;
1. ana babaya saygı
2. ulusal dılımız.
3. namus
4. şeref
6. haysiyet
..........
sizlerde bırkaç ilave yaparsanız ......

hepinize saygılar

hocam bende sizleri anlamıyorum adam hersene her fakir aileye ihtiyacı olan ailelere kömür erzak dağıtımı yapıyo bunu sadece seçimlerde yapmıyo,,,yani bunu verdiği zaman neden oy olarak veriyo diye yorum yapıyosunuz,,,adam zorla gırtlağını sıkıpta sana kömür veriyorum bana oy vereceksınız demıyokı,,,alsın kömürü versin oyunu baskasına,,kömür verirken yardım verirken oy şartı yok,,,varmı,,,,,yardım yapıyo oy için yapıyo yapmasa yapmıyo denıyo,,,ab konusu avrupa birliği bizi almak istemiyo yani türkiyeyi avrupa birliğine almazlar bunu herkes böyle bile,,,alan şimdiye çoktan alırdı,,,görmüyomusunuz ab türkiyeye neler neler çıkarıyo yok şunu yapın yok bunu yapın,,,istemiyolar kardeşim bizi,,almayacaklar bizi bunu resmen söyliüyolar biz hala zorla girmeye çalışıyoruz,,,