• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Turkiye nereye cekilmek isteniyor!?

Abd başbakan halk

Arkadaşlar burada 2 tane temel olay var

1 abd başkani buraya geldiğinde konuşuldu giderken
uçağin kapisinda bir şey söyledi

abd değişiyor dünya değişiyor türkiyede değişecektir.

2 ab olayi ab bizi almaz hiç merak etmeyin

onlarda 2010 sonuda veya 2012 kadar dağilacaktir.

Iflas eden ülkeler coğalacaktir.

Abd istekleri meşhur dolmabahçe toplantilari vardi başbakanin onlar orataya çikarsa her şey her plan ortaya çikacaktir.

bız bızeyeterızzz yeterkı bızz olalaım bızım herseyımızz var bıze kımsenın gucu yetemezzzz yetmez yetırmeyyızzz bıze bu zaman kadar bıse yapamadılarsa bu ordunu sayesınıdırrr szın sozde demokrasıye bagırdınız seyı vede sızı koruyan ordudurr hukuktur syedınız yedırdınızz sımmdıde cıktınızzz kendı adaletsızlıgınızz ıcın adalet ıstıyorsunuzzzzzz yazıkk kı yazıkk ama bunlarda gcerr elbett keser doner sap donerr elbet bırgun hesap doneerrrrr

Bir asker olarak çok şeyler yazmak isterdim bu konunun altında,ama yazamıyorum maalesef.İşte şu anda görev yaptığım yerde komutanımı aldılar ve tutukladılar.Daha pekçok tanıdığım kimseyi...Bir trajik komediyi izleyip duruyorum hergün...

Dişlerimi sıkarak, "ya sabır" diyerek hergün gelişmeleri üzüntüyle izliyorum.Kelimeler boğazıma diziliyor."Yıllarca neyin mücadelesini yaptık?" diye düşünüp duruyorum.
Özellikle terörle mücadele de efsane olmuş bazı kimselerin bu kadar mağdur edilmesi,rezil edilmesi beni isyan ettiriyor.Zamanında hayatlarını ortaya koyan bu insanların hayatları gerçekten çok ucuzmuş...! "Terör örgütü kurmak,üye olmaktan" yargılanıyorlar daha ne denilebilir ki?Ülkemizde bir hukuk katliamı yapılıyor...

Kimseyle tartışamam,tartışmak istemiyorum ama söyleyecek ancak tekşeyim var;

"Oyuna gelmeyin,bu vatan hepimizin..."

not:belki yakınlarda duyarsınız forumda kimbilir "ChordSolo'yu da almışlar,içeri atmışlar" diye.Hiç şaşırmayın, bizde zamanında mücadele ettik terörle,teröristle.Yanlış yapmışız demek ki,öyle görünüyor.
Ama o zaman kızmayın bana ne olur, ne yapayım bize böyle öğrettiler; "bu bir karış vatan toprağını ite köpeğe vermeyeceksin,gerekirse öleceksin ama halel getirmeyeceksin" dediler...
"Anan gibi,bacın gibi sev ve koru, kimseye yan gözle baktırma, vatan senin namusundur,onurundur!" dediler ne yapalım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkes kendi doğrusunu bilir,onu savunur..herkesinkide bir değildir..benim doğrularım babama göre yanlıştır babamın doğruları bana göre yanlıştır..oyüzden bu konulara hiç girme gereği duymuyorum arkadaşlar.

türkiye transpozeye çekilmek isteniyor :)
ama türk halkı kendi sesini tonunu yerini biliyor. .-)
kendileri onlar o tonda dolaşa dursunlar
ama bizi çekemezler yoksa detone oluruz bak bu iyi olmaz..
tonumuzu rahat bırakın çekmeyin kardeşim tonumuzu..:)
puuuhhaaa

orgcuu kardesım bazı dogrularr tekdırrr vatan bolunmezzz bayrak ınmezzz ezan susmazzz vatan sana canım fedaaa ınsan vatanı onuru namusu bayragı dını ıcın yasaaarr eger bunlar senın dogruların degılsee senın dogrularının olduu yere gıttt eger sende bır egrılık varsa zaten senı oarda dogruturlarrr anladın sen onuuuu

yanlısss oldu orgcu kardesımm transpozeyyee cevabenn yazdımm transpoze olmaya gerek yok guzel kardesım naturel dogal olcann sonra her taraf cekılırsınnn

bree breeh breeh

ilhan57fb . sen nerlere gittin hangi tonda geziyon bree
ben do diyom sen fa
sen tondan çıkmışın akordun kaçmış senin.
akordunu bi düzeltsen diyorum.
bu ülkenin ancak notası bölünür kendi asla .
zuuhaaa

arkdasım ıkımız aynı seyı soyluyoruzzz basta yanlıs yazdımm lafım sana degılll transpoze arkadasa bıraz dıkkatlı okursann daha ıyı anlayacaksınn