• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 5 icin Sample ve ritim lazim

Cevap: Tyros 5 icin Sample ve ritim lazim

Ben gayet memnunum sorusu olan özelden mesaj yazsın

Arkadaslar T5 in en güzel özelliklerinden biri , tek bir sete bagimli olmamaniz . Farkli farkli set yükleyebiliyorsunuz.

özellik güzelmişte set olmadıktan sonra ne yüklenecek. yamaha galiba türkiyede işini yarım yapıyor hep.

rufat kardes bilginiz var sa nasıl yukleyecegimizi de yazarmısınız ben murat incel seti feroo seti naim ak seti tyros 5 managerde cevirdim fakat yukluyorum diger emo seti siliyo yardımcı olursanız sevinirim ben her iki setinde yuklu olmasını istıyorum yanı saygılar

rufat kardes bilginiz var sa nasıl yukleyecegimizi de yazarmısınız ben murat incel seti feroo seti naim ak seti tyros 5 managerde cevirdim fakat yukluyorum diger emo seti siliyo yardımcı olursanız sevinirim ben her iki setinde yuklu olmasını istıyorum yanı saygılar

Nunnu kardes , ben hala T4 black kullaniyorum ve T5 almayi düsünüyordum . Bu sebebten dolayi arastirdim ve yabanci forumlarda ( almanya) bunun mümkün oldugu anlatiliyordu . Hollandali bir sahis UVI MANAGER diye bir program ortaya cikardi ve ben bu linkin adresini iki ay kadar önce bu sitede paylasmistim . insallah silinmemistir , cünkü bende yok . Eminim indiren arkadaslar vardir ve tekrar paylasirlar . Bunun ötesinde bende bulmaya calisirim ve muavfak olabilirsem paylasirim . Saglicakla...

Sevgili kardesim uzun bir ugrastan sonra buldum..

Ayriyetten bir tavsiyem olacak , emö pack yüklendikten sonra LSB ayari olarak ilk sirada yer aliyor . Bundan sonraki yüklemeler icin setlerin ismini degistrip denemeni tavsiye ederim . Sadece harf siralamasina dikkat etmek gerekiyor . Emo setinin ilk harfi ne bilmiyorum . Farz edelim " P " olsun , diger setin adi en azindan "R" ile baslamali . Bu durumda LSB 0 = emo set
LSB 1 = diger setler . Umarim yardimci olabilmisimdir...

rufat kardesim cok tesekkurler sayanizde butun setleri bir arada yukledim tesekkurederım

şimdide tyros 5 ;e tek olarak sample nasıl yukleniyor bilgisi olan varsa paylasırsa sevinirim saygılar

Selam Nunnu Arkadas öncelikle Tyros5 in hayrli olsun bende aldim Tyros 5 güzel bir alet ve su an Emo setini yükledim güzel bir set harika ritimler güzel sesler bu setin icinde dah cok sey beklerdim mesela Pad ,loop gibi seyler ama set Güzel.
Yamahanin yeni cikardigi EXPANSION MANGER birden Fazla set yükleme sansiniz var ve cok kolay yada kendi setinizi olustura bilirisiniz daha önce yüklediginz setleri silmeden yeni set ekliye bilme sansinizda var

Yamaha Tyros5 tek sampler yükleme sansin yok ancak kendine ait bir pack olusturma sansin var begendigin samler seslerini sec ve pack icine kopyala Tyros 5 Expansion Manger yükle yada kendine ait bir set olustura bilirisn EXPANSION MANGER kolay Yamaha Yeni yaptigi expansion Manger cok kolay