• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 5 icin Sample ve ritim lazim

Cevap: Tyros 5 icin Sample ve ritim lazim

Tyros 5 EXPANSION MANGER cok iyi bilmeniz lazim bun basardiktan sonra kulanmasi cok kolay

bilğilerini paylasan tum dostlara tesekkur ederim özellikle rufat kardesim tavsıye ettıgın proğram sayesinde tum istediğim ses ve ritimleri yukledim sagolun

arkadlar merhaba bu gun sahneme tyros 5 götürdüm yazıklar olsun o emo sete güzelim tyrosu korga cevirmiş ben emo sete giden paramı helal etmiyorum resmen dalga gemişler o salak Japonlar gelsin set gorsun tyros 4 de olan setleiri geri yuklüycem kndi yaptıklarımı d saygılar

Arkadaslar merhaba ben onceki yazdigim mesajdan dolayi cok ozurdilerim aslinda on yargili bir insan degilim fakat tyros 5/ in parasi biraz fazla olunca t4black kullanan biri olarak sinirlerim bozuldu sonra farkettim ki drum kitlerin sesleri dusuk steyle carcuratorden yukseltip editleyince ortaya muhtesem bir manzara cikti ben emo beydende ozurdilyorum fakat benim yanilma, emo seti yaparken korg mantigiyla yapilmis registen ses sectiginde üç main alanini kullaniyor tyros 5 gibi bir orga boyle bisey yakismiyor mesala ben sanat muzigi caldigimda yayli .kanun.klarnet secerim ve istedim zaman istedigimi acar kapatirim bu mantikta yapilmasi gerkirdi . neyse ben disardan uvn manegerle istedigim sesleri attim . emo set ritimlerini editledim sonuc mukemmel otesi oldu sound super simdi o paraya degdi tekrar emo bey den ozurdilerim ritimler simdi cok super herkese saygilar

Rufat beyfendiyede uvn manager bavlantisini paylastigibicin saygikarimi sunarim

nunnu kardes ozelden sana mail gondermistim gordunmu? tyros 5 hakkinda!

Merhaba, Yamaha Tyros 5 sorun bi alet, sen simdilik tyros 4 ten sasma kardesim, tyros 5 e set yüklemek te sorun, set bulmakta sorun, saygilar

ekerine salık tşk

Slm,
Arkdaslar slm tyros 5 icin sample baglama falan türkce ritimler nerden bulabilirim.Birde sample leri kullana bilmem icin ille flash memory olmasimi lazim.

Simdiden tesekkürler

Tayros 5 ENGİN SET işine yararsa sevinirim kolay gelsin saygılarımla,
Link alıntıdır,

elerine salık tşk