• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros myros hikaye:) seslere bakarmısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tyros myros hikaye:) seslere bakarmısınız.

kurzweil yabana atılır bir alet degildir. Ama tyros a da hikaye denmez yani :D
sonucta tyros ritimli bir klavye bunda ritim yok.
motif ile kıyaslamak daha uygun olurdu.

valla motifle hic kiyaslamaya kalkmasin klavye anlaminda burda araplarda fransizlarda var motif adamlarda ne sesler ne kalitle var bakma yamaha tr yi onemsemiyo olay bu

blank...blank...blank...blank...blank...blank...blank...blank...blank...blank.............

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yaw bu insanlar hemen alınıyo herkes biliyo tyrosla kıslanamıycanı neden bukadar üsteleniyo bu arada tyros 5ide çıkarsa benim gözümde hep batı orgudur:)buda benim bakış açım

Synthy 1 alet ile arranger bir aletin kıyaslanması ne derece doğru??????
Vallahi anlamadım amaç ne...........

Alet synth olduğu için synth cihaz ile karşılaştıracağım: Bu tonların daha iyilerini 1200 liralık Roland Juno Di'den alıyorum ben

Konuya bende katılıyorum.Buyrun....

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=8IqKREuYS1g[/ame]

Merhabalar...

Hocam sen arkadaşlara bakma ; ben demek istediğini anladım...

Paylaşımınız için teşekkürler...

TYROS tabiki şahane bir cihaz.Seslerin,ritimlerin,fonksiyonelliğin v.s. gibi özelliklerin bir ortalaması alınsa belki de dalının en iyisi.En azından bir TYROS III edinmek lâzım...

Benim marka veya model takıntım yoktur , olamaz da ; yalnız: "casio AT serisinden bile daha iyi ses alırsın" ne demek şimdi bu hocam?Güldürmeyin Allah aşkına...

Şu var arkadaşlar ,öncelikle bilmediğimiz bir konuda yorum yapmayalım lütfen ; o beğenmediğiniz cihaz "Kurzweil PC3"tür.Bilmiyorum hiç bir PC3 deneme fırsatı buldunuz mu? Lütfen saçma yorumlar yapmayalım ; gerçekçi ve nesnel olalım...

Ben bir PC361 almayı düşünüyorum.İnceleme fırsatı da buldum.Harika bir ses bankası var ; çok orijinal sesler bunlar ; incelemenizi tavsiye ederim...

Selâmlar...
Deramsongs katılıyorum.

Beni anladığınız için teşekkür ederim:)
O an aklıma öyle geldi ve yazdım, bukadar polemik konusu olacağını tahmin etmemiştim, ama bu cihaz cılgın sesleri olan bir cihaz, at1 falan değil:)

Sesler hakketen güzelmiş

bu arada bazı arkadaşlar konu sahibi arkadaşın esasında ne dediğini anlamamışlar maalesef,

konu sahibi arkadaşta gerçekte zaten troys serisi ile karşılaştırma yapmamış arkadaşlar,zaten troys serisi ile karşılaştırma olmayacağını kıyaslanmayacağını herkesin bildiği için o an için konu başlığını öyle atmış bence :)

POLEMİK YAPMAYA GEREK YOK,

Saygılar sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...